TG „Sokół” Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Hazik (tel. 602 423 496)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-25 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - MKS „Radość” Gorlice 9:5 (S) ⇑
2 4W 1/2 2016-09-30 18:30 GSWAL „Bogdański” Grybów - TG „Sokół” Brzesko II 13:1 (S) ⇓
3 4W 1/3 2016-10-09 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 4:10 (S) ⇓
4 4W 1/4 2016-10-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - TG „Sokół” Brzesko II 13:1 (S) ⇓
5 4W 1/5 2016-10-30 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 3:11 (S) ⇓
6 4W 1/6 2016-11-11 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko II 12:2 (S) ⇓
7 4W 1/7 2016-11-27 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - KS „Talar Team” Szczawa 2:12 (S) ⇓
8 4W 1/8 2016-12-04 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - TG „Sokół” Brzesko II 10:4 (S) ⇓
9 4W 1/9 2016-12-11 16:30 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:12 (S) ⇓
10 4W 1/10 2016-12-18 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0:14 (S) ⇓
11 4W 1/11 2017-01-15 11:00 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 4:10 (S) ⇑
12 4W 1/12 2017-01-18 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1:13 (S) ⇓
13 4W 1/13 2017-01-26 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - TG „Sokół” Brzesko II 10:4 (S) ⇓
14 4W 2/14 2017-02-12 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 12:2 (S) ⇓
15 4W 2/15 2017-02-26 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 4:10 (S) ⇓
16 4W 2/16 2017-03-04 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko II 12:2 (S) ⇓
17 4W 2/17 2017-03-10 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko II 12:2 (S) ⇓
18 4W 2/19 2017-04-02 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS SP 1 Tarnów 10:4 (S) ⇑
19 4W 2/20 2017-04-06 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BL
2
DJ
3
HJ
4
MK
5
NM
6
PB
7
SA
1 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,5 3,0 3,0     1,5 9
2 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,0 0,0 0,0 1,0     0,0 1
3 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 1,0 1,5 0,0     0,5 4
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz 0,0 0,0 0,0 1,0     0,0 1
5 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 0,0 1,0 0,0 1,0   1,0 0,0 3
6 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 1,0 0,0 0,0 1,0       2
7 (D) KS „Talar Team” Szczawa 0,0 1,0 0,5 0,0     0,5 2
8 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra     1,0 1,0 2,0   0,0 4
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   1,0 0,0 1,0 0,0   0,0 2
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0   0,0 0,0     0,0 0
11 (W) UKS SP 1 Tarnów 2,5 2,5 2,5 2,5       10
12 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 0,0   0,0 1,0   0,0 0,0 1
13 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 1,0   1,0 1,0     1,0 4
14 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0 1,0   1,0     0,0 2
15 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 2,0   0,5 1,5     0,0 4
16 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 0,0   0,0 2,0     0,0 2
17 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 0,0   0,0 1,0     1,0 2
18 (D) UKS SP 1 Tarnów 2,5   2,5     2,5 2,5 10
19 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0   1,0 3,0     1,0 6
Razem 11,0 9,0 13,5 22,0 2,0 3,5 8,0 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2017/2018 755
2 DRZAZGA Jerzy 1972 M 2017/2018 1907
3 HAZIK Jakub 1971 M 2017/2018 1342
4 MARTYKA Kamil 1991 M 2017/2018 750
5 NOWAK Mariusz 1980 M 2016/2017 1347
6 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2017/2018 360
7 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2017/2018 1780