UKS SP 1 Tarnów (M)
Klub: UKS SP 1 Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
Sprzęt: piłki plastikowe
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Gniewek (tel. 603 953 251)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Adam Kieroński (tel. 602 396 606)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOJDO Julia 2000 K 2016/2017 1361
2 GNIEWEK Andrzej 1957 M 2016/2017 637
3 GNIEWEK Walentyna 1959 K 2016/2017 1951
4 KASPRZYK Adrian 2002 M 2016/2017 1900
5 KOCOŁ Bartłomiej 1988 M 2016/2017 1931
6 NATKANIEC Łukasz 1985 M 2016/2017 1949
7 ROZOWSKA Małgorzata 2004 K 2016/2017 1930
8 SKRĘŻYNA Hubert 1999 M 2016/2017 990
9 STOSZKO Artur 1969 M 2016/2017 1952
10 STOSZKO Marek 1974 M 2016/2017 1948
11 SZCZEPKA Jakub 2001 M 2016/2017 1901
12 WACH Ireneusz 1976 M 2016/2017 1954
13 ZĄBEK Stanisław 1981 M 2016/2017 1950
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-18 11:00 UKS SP 1 Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 6:8 (S) ⇓
2 4W 1/4 2016-09-24 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - UKS SP 1 Tarnów 12:2 (S) ⇓
3 4W 1/2 2016-10-01 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - UKS SP 1 Tarnów 9:5 (S) ⇓
4 4W 1/3 2016-10-13 19:00 UKS SP 1 Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/6 2016-11-13 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS SP 1 Tarnów 10:4 (S) ⇓
6 4W 1/7 2016-11-27 11:00 UKS SP 1 Tarnów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 5:9 (S) ⇓
7 4W 1/8 2016-12-04 11:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS SP 1 Tarnów 10:4 (S) ⇓
8 4W 1/10 2016-12-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS SP 1 Tarnów 14:0 WO ⇓
9 4W 1/5 2017-01-08 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:9 (S) ⇓
10 4W 1/11 2017-01-15 11:00 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 4:10 (S) ⇓
11 4W 1/9 2017-01-16 19:00 UKS SP 1 Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa 5:9 (S) ⇓
12 4W 1/12 2017-01-21 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS SP 1 Tarnów 12:2 (S) ⇓
13 4W 1/13 2017-01-29 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
GA
3
GW
4
KA
5
6
SH
7
SA
8
SJ
9
ZS
1 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 0,0 3,0 0,0     3,0     0,0 6
2 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,0 2,0 0,0     0,0       2
3 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,0 3,0 1,0           1,0 5
4 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0 2,5 1,5     2,0       7
5 (W) KS „Start” Nowy Sącz   2,0     0,5 0,0     1,5 4
6 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 0,0 3,5       0,0     1,5 5
7 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 0,0 2,0     0,0 2,0     0,0 4
8 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra                   0
9 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0 3,5     0,0       1,5 5
10 (D) TG „Sokół” Brzesko II 0,0 3,0   0,0         1,0 4
11 (D) KS „Talar Team” Szczawa 0,0 3,5 0,5           1,0 5
12 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II       1,0     0,0 0,0 1,0 2
Razem 1,0 28,0 3,0 1,0 0,5 7,0 0,0 0,0 8,5 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOJDO Julia 2000 K 2016/2017 1361
2 GNIEWEK Andrzej 1957 M 2016/2017 637
3 GNIEWEK Walentyna 1959 K 2016/2017 1951
4 KASPRZYK Adrian 2002 M 2016/2017 1900
5 NATKANIEC Łukasz 1985 M 2016/2017 1949
6 SKRĘŻYNA Hubert 1999 M 2016/2017 990
7 STOSZKO Artur 1969 M 2016/2017 1952
8 SZCZEPKA Jakub 2001 M 2016/2017 1901
9 ZĄBEK Stanisław 1981 M 2016/2017 1950