KS „Start” Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2016-10-02 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Talar Team” Szczawa 12:2 (S) ⇑
2 4W 1/3 2016-10-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 1:13 (S) ⇑
3 4W 1/1 2016-10-16 11:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇑
4 4W 1/4 2016-10-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - TG „Sokół” Brzesko II 13:1 (S) ⇑
5 4W 1/5 2016-10-29 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - KS „Start” Nowy Sącz 0:14 (S) ⇑
6 4W 1/8 2016-10-30 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 12:2 (S) ⇑
7 4W 1/7 2016-11-05 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇑
8 4W 1/6 2016-11-13 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS SP 1 Tarnów 10:4 (S) ⇑
9 4W 1/9 2016-12-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇓
10 4W 1/10 2016-12-18 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - GSWAL „Bogdański” Grybów 6:8 (S) ⇓
11 4W 1/11 2017-01-15 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 0:14 (S) ⇑
12 4W 1/12 2017-01-22 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 (S) ⇑
13 4W 1/13 2017-01-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 12:2 (S) ⇑
14 4W 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 2:12 (S) ⇑
15 4W 2/15 2017-02-25 17:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Dobrzanka” Dobra 12:2 (S) ⇑
16 4W 2/16 2017-03-05 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 11:3 (S) ⇑
17 4W 2/18 2017-03-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇑
18 4W 2/19 2017-04-02 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Start” Nowy Sącz 5:9 (S) ⇑
19 4W 2/20 2017-04-08 19:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
MW
3
SM
4
TA
5
TK
6
ŻW
1 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   2,5 3,5 2,5   12
2 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5 3,5   3,0 3,0   13
3 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 1,5 3,5   3,5 2,5   11
4 (D) TG „Sokół” Brzesko II 3,5 3,5   3,5 2,5   13
5 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,5 3,5   3,5 3,5   14
6 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 2,5 3,5   3,5 2,5   12
7 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 3,5 3,5   2,5 1,5   11
8 (D) UKS SP 1 Tarnów 3,0     2,5 3,5 1,0 10
9 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0 1,0   2,0 0,0   5
10 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 1,5 1,5   2,0 1,0   6
11 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 3,5 3,5   3,5 3,5   14
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,5 3,5   3,0 2,0   11
13 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 3,0   3,5 3,5   12
14 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 3,5   3,5 2,5   12
15 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,0 3,0   3,5 2,5   12
16 (D) MKS „Radość” Gorlice 3,0 3,0   3,5 1,5   11
17 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 3,5 3,5   3,0 1,0 0,0 11
18 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 1,0 3,0   3,5 1,5   9
19 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 1,0 2,0   2,0 0,0 0,0 5
Razem 50,0 51,5 2,5 58,5 40,5 1,0 204
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 2018/2019 281
2 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 2018/2019 304
3 SZMYD Maciej 1976 M 2018/2019 302
4 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 2017/2018 324
5 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 2017/2018 323
6 ŻDŻARSKI Wojciech 1996 M 2016/2017 1100