LKS „Olmex” Piotrowice (M)
Klub: LKS Piotrowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
Sprzęt: piłki plastikowe
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Żebro (tel. 697 923 694)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTECKI Patryk Jerzy 2003 M 2016/2017 1224
2 BODNAR Marcin 1973 M 2016/2017 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2016/2017 1413
4 BROSZKIEWICZ Karol 2007 M 2016/2017 1881
5 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002 M 2016/2017 1880
6 FILEK Maciej 2000 M 2016/2017 1393
7 FOKSIŃSKI Przemysław 2002 M 2016/2017 962
8 MITORAJ Jan 2000 M 2016/2017 1446
9 MITORAJ Paweł 2000 M 2016/2017 1447
10 ORTMAN Agata 2001 K 2016/2017 965
11 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2016/2017 1386
12 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2016/2017 1803
13 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 2016/2017 1862
14 STASZCZAK Zuzanna 2002 K 2016/2017 1177
15 TELUK Amelia 2008 K brak 1542
16 WODNIAK Kamil 2003 M 2016/2017 1414
17 WOLANIN Piotr 2001 M 2016/2017 1886
18 WÓJCIK Krzysztof 1981 M 2016/2017 1882
19 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2016/2017 615
20 ŻYDEK Robert 2007 M 2016/2017 1678
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2016-09-16 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - MKS KSOS Kraków 2:12 (S) ⇓
2 3M 1/3 2016-10-07 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 (S) ⇓
3 3M 1/4 2016-10-22 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Olmex” Piotrowice 14:0 (S) ⇓
4 3M 1/6 2016-10-27 18:00 „Dorbud-Rokicie” Szczytniki - LKS „Olmex” Piotrowice 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/5 2016-10-28 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇓
6 3M 1/7 2016-11-27 14:00 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 2:12 (S) ⇓
7 3M 1/8 2016-12-04 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Olmex” Piotrowice 13:1 (S) ⇓
8 3M 1/9 2016-12-09 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Polfin” Oświęcim 5:9 (S) ⇓
9 3M 1/10 2016-12-18 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Olmex” Piotrowice 8:6 (S) ⇓
10 3M 1/12 2017-01-08 11:30 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Olmex” Piotrowice 12:2 (S) ⇓
11 3M 1/11 2017-01-14 11:00 LKS „Olmex” Piotrowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10 (S) ⇓
12 3M 1/13 2017-01-27 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
13 3M 1/2 do ustalenia „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Olmex” Piotrowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BM
3
4
FP
5
PM
6
PT
7
SZ
8
WK
9
WP
10
WK
11
ŻKG
1 (D) MKS KSOS Kraków   0,0     0,0   0,0     1,5 0,5 2
2 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   0,0     0,0   2,0 0,0   1,0 0,0 3
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice   0,0     0,0   0,0 0,0       0
4 (W) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki         2,0   0,0     1,0 2,0 5
5 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0       1,0 0,0 0,0     2,5 2,5 6
6 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   0,0   0,0           2,0 0,0 2
7 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III         0,0     0,0 0,0 1,0   1
8 (D) UKS „Polfin” Oświęcim         2,0   0,0     1,5 1,5 5
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie         1,0   0,0     2,5 2,5 6
10 (W) TG „Sokół” Brzesko     0,0   0,0     0,0   2,0 0,0 2
11 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II       2,5 0,5         1,0 0,0 4
Razem 0,0 0,0 0,0 2,5 6,5 0,0 2,0 0,0 0,0 16,0 9,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODNAR Marcin 1973 M 2016/2017 333
2 BODNAR Michał 2003 M 2016/2017 1413
3 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002 M 2016/2017 1880
4 FOKSIŃSKI Przemysław 2002 M 2016/2017 962
5 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2016/2017 1386
6 PIEKARCZYK Tomasz 1975 M 2016/2017 1803
7 STASZCZAK Zuzanna 2002 K 2016/2017 1177
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2016/2017 1414
9 WOLANIN Piotr 2001 M 2016/2017 1886
10 WÓJCIK Krzysztof 1981 M 2016/2017 1882
11 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2016/2017 615