TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zbigniew Chyl (tel. 887 052 765)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Wojciech Wójtowicz (tel. 601 438 977)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2016/2017 755
2 FILIPOWSKI Michał 1995 M 2016/2017 756
3 HAZIK Jakub 1971 M 2016/2017 1342
4 LENART Marek 1992 M 2016/2017 128
5 MARTYKA Kamil 1991 M 2016/2017 750
6 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2016/2017 360
7 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2016/2017 1780
8 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2016/2017 752
9 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2016/2017 751
10 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M 2016/2017 638
11 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K 2016/2017 1297
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2016-09-17 16:00 TG „Sokół” Brzesko - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/3 2016-10-08 15:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Zarabie” Myślenice 2:12 (S) ⇓
3 3M 1/4 2016-10-21 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - TG „Sokół” Brzesko 8:6 (S) ⇓
4 3M 1/2 2016-10-23 14:00 UKS „Płomień” Limanowa II - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇓
5 3M 1/5 2016-10-29 16:00 TG „Sokół” Brzesko - „Dorbud-Rokicie” Szczytniki 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/6 2016-11-12 17:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - TG „Sokół” Brzesko 10:4 (S) ⇓
7 3M 1/7 2016-11-26 13:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇓
8 3M 1/9 2016-12-17 14:30 TG „Sokół” Brzesko - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 (S) ⇓
9 3M 1/10 2016-12-18 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/8 2017-01-07 19:00 UKS „Polfin” Oświęcim - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/12 2017-01-08 11:30 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Olmex” Piotrowice 12:2 (S) ⇑
12 3M 1/11 2017-01-20 18:30 TG „Sokół” Brzesko - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇓
13 3M 1/13 2017-01-28 13:00 MKS KSOS Kraków - TG „Sokół” Brzesko 5:9 (S) ⇑
14 3M 2/14 2017-02-12 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 5:9 (S) ⇑
15 3M 2/15 2017-02-25 16:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Skawa” Wadowice  
16 3M 2/16 2017-03-04 16:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS KSOS Kraków  
17 3M 2/17 2017-03-10 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko  
18 3M 2/18 2017-03-24 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice - TG „Sokół” Brzesko  
19 3M 2/20 2017-05-06 16:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Polfin” Oświęcim  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
LM
2
SA
3
SG
4
SB
5
WW
6
ZG
1 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     2,5 2,5 2,0 1,0 8
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0   1,5 0,5 0,0 0,0 2
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0   1,5 2,5 0,0 0,0 6
4 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 1,0   1,0 1,0 0,0   3
5 (D) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki 2,0   1,5 1,5 0,0 0,0 5
6 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 1,0 0,0 1,0 2,0     4
7 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0   0,0 2,0 1,0 0,0 5
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5   1,5 2,5 0,5   6
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,0   0,5 2,5 1,0   7
10 (W) UKS „Polfin” Oświęcim 1,5   1,5 2,5 1,5   7
11 (D) LKS „Olmex” Piotrowice 3,5   3,5 2,5 2,5   12
12 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0   2,0 2,0 0,0 0,0 4
13 (W) MKS KSOS Kraków 3,0   2,5 2,5 1,0 0,0 9
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0   2,5 3,5 1,0   9
Razem 22,5 0,0 23,0 30,0 10,5 1,0 87
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LENART Marek 1992 M 2016/2017 128
2 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2016/2017 1780
3 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2016/2017 752
4 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2016/2017 751
5 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M 2016/2017 638
6 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K 2016/2017 1297