UKS „Polfin” Oświęcim (M)
Klub: UKS „Polfin” Oświęcim
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejskie Gimnazjum nr 2. im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu
ul. Olszewskiego 2A
32-600 Oświęcim
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Ryszard Sarna (tel. 607 362 685)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 2016/2017 858
2 DRABEK Kazimierz 1945 M 2016/2017 1436
3 KOZIEŁ Michał 1983 M 2016/2017 636
4 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2016/2017 2096
5 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2016/2017 863
6 ROSIEK Michał 1996 M 2016/2017 241
7 SARNA Ryszard 1962 M 2016/2017 862
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2016-09-23 19:00 UKS „Polfin” Oświęcim - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇓
2 3M 1/3 2016-10-08 16:00 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 4:10 (S) ⇓
3 3M 1/4 2016-10-23 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇓
4 3M 1/5 2016-10-29 13:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/2 2016-11-04 18:30 „Dorbud-Rokicie” Szczytniki - UKS „Polfin” Oświęcim 14:0 (S) ⇓
6 3M 1/6 2016-11-12 13:00 UKS „Polfin” Oświęcim - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/7 2016-11-27 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇓
8 3M 1/9 2016-12-09 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Polfin” Oświęcim 5:9 (S) ⇑
9 3M 1/10 2016-12-17 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
10 3M 1/8 2017-01-07 19:00 UKS „Polfin” Oświęcim - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/11 2017-01-14 18:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 ⇓
12 3M 1/12 2017-01-21 13:00 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇓
13 3M 1/13 2017-01-28 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Polfin” Oświęcim  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
DK
3
KM
4
PJ
5
PJ
6
RM
7
SR
1 (D) MKS „Skawa” Wadowice 1,5   1,0     2,0 1,5 6
2 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   0,0 0,5   1,0 2,5   4
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III     1,0 0,0 0,0 3,0   4
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2,5   1,0   0,0 2,0 1,5 7
5 (W) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki       0,0 0,0 0,0 0,0 0
6 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5   0,5   1,0 2,5 0,5 7
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0     0,0 3,0 1,0 4
8 (W) LKS „Olmex” Piotrowice   1,0 3,5   3,0   1,5 9
9 (D) MKS KSOS Kraków     0,0   3,5 2,0 2,5 8
10 (D) TG „Sokół” Brzesko     1,0   1,0 2,0 3,0 7
11 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III               0
12 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   0,0 0,5     3,5 2,0 6
Razem 6,5 1,0 9,0 0,0 9,5 22,5 13,5 62
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 2016/2017 858
2 DRABEK Kazimierz 1945 M 2016/2017 1436
3 KOZIEŁ Michał 1983 M 2016/2017 636
4 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2016/2017 2096
5 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2016/2017 863
6 ROSIEK Michał 1996 M 2016/2017 241
7 SARNA Ryszard 1962 M 2016/2017 862