UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. św. Jana z Kęt
ul. Władysława Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2016-09-18 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) ⇔
2 3M 1/3 2016-10-07 18:00 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 (S) ⇑
3 3M 1/4 2016-10-23 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
4 3M 1/2 2016-10-23 14:00 UKS „Płomień” Limanowa II - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇑
5 3M 1/7 2016-12-06 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10 (S) ⇓
6 3M 1/9 2016-12-12 18:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Dorbud-Rokicie” Szczytniki 5:9 (S) ⇓
7 3M 1/8 2016-12-16 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 WO ⇓
8 3M 1/10 2016-12-17 17:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 (S) ⇑
9 3M 1/6 2017-01-13 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇑
10 3M 1/11 2017-01-15 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇑
11 3M 1/12 2017-01-21 13:00 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇑
12 3M 1/5 2017-01-28 14:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 WO ⇓
13 3M 1/13 2017-01-29 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3:11 (S) ⇓
14 3M 2/15 2017-02-23 17:00 „Dorbud-Rokicie” Szczytniki - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) ⇔
15 3M 2/16 2017-03-05 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 8:6 (S) ⇑
16 3M 2/18 2017-03-26 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇓
17 3M 2/17 2017-04-01 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2 (S) ⇓
18 3M 2/14 2017-04-29 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 14:0 WO ⇑
19 3M 2/20 2017-04-30 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:0 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DJ
2
GA
3
KD
4
KK
5
KW
6
OG
7
PF
8
SM
9
SBS
10
SK
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II     2,5 2,0   1,0   1,5     7
2 (W) LKS „Olmex” Piotrowice 0,5   3,5 2,5 1,0 3,5         11
3 (D) MKS KSOS Kraków     2,0 0,0   2,5   1,0 2,5   8
4 (D) TG „Sokół” Brzesko     2,5 2,5   2,5   3,5     11
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   1,0 2,0 0,0   1,0   0,0     4
6 (D) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki     3,0 0,0   1,0   1,0     5
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice                     0
8 (W) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   2,0 3,5 1,0   2,0   2,5     11
9 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     2,5 2,5   1,5   1,5     8
10 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III     3,5 2,5   2,5   3,5     12
11 (W) UKS „Polfin” Oświęcim       3,5   1,5 2,0 1,0     8
12 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III                     0
13 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie     1,0 0,5   1,5   0,0     3
14 (W) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki     3,0 2,0   1,0   1,0     7
15 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ     3,5 1,0   1,0   2,5     8
16 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0     1,0       2,5   2,5 6
17 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0     1,0     0,0     1,0 2
18 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III                     0
19 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II                     0
Razem 0,5 3,0 32,5 22,0 1,0 22,5 2,0 21,5 2,5 3,5 111
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 2017/2018 1381
2 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
3 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
4 KOSMAL Kinga 1999 K 2017/2018 262
5 KOSMAL Wojciech 1974 M 2017/2018 356
6 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2017/2018 674
7 PAPIEŻ Filip 2001 M 2016/2017 884
8 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2017/2018 1233
9 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
10 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2017/2018 1371