UKS „Płomień” Limanowa (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. św. Jana z Kęt
ul. Władysława Reymonta 3
34-651 Limanowa
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki plastikowe Andro *** 40+
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Albert Golonka (tel. 533 573 673)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2016-09-18 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9 (S) ⇓
2 2M 1/2 2016-10-06 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa 8:2 (S) ⇓
3 2M 1/3 2016-10-21 17:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 1:9 (S) ⇓
4 2M 1/5 2016-11-29 17:30 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 (S) ⇔
5 2M 1/7 2016-12-07 17:00 UKS „Płomień” Limanowa - KU AZS Politechnika Rzeszów II 4:6 (S) ⇓
6 2M 1/9 2016-12-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 4:6 (S) ⇓
7 2M 1/6 2016-12-11 11:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 10:0 (S) ⇓
8 2M 1/10 2016-12-17 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - UKS „Płomień” Limanowa 3:7 (S) ⇑
9 2M 1/11 2017-01-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - PKS „Kolping” Jarosław II 5:5 (S) ⇔
10 2M 1/12 2017-01-20 17:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Podwawelski” Kraków II 9:1 (S) ⇑
11 2M 1/8 2017-01-28 16:00 ULKS „Lachowice” Lachowice - UKS „Płomień” Limanowa 4:6 (S) ⇑
12 2M 1/13 2017-02-02 19:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) ⇓
13 2M 2/15 2017-03-05 12:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) ⇑
14 2M 2/16 2017-03-17 18:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Villa Verde” Olesno II 7:3 (S) ⇑
15 2M 2/17 2017-03-25 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KU AZS Politechnika Rzeszów III 9:1 (S) ⇑
16 2M 2/20 2017-04-08 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - ULKS „Lachowice” Lachowice 3:7 (S) ⇓
17 2M 2/19 2017-04-13 11:00 PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) ⇓
18 2M 2/18 2017-04-28 16:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 4:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GK
2
GA
3
KD
4
MJ
5
RD
6
SBS
7
TM
1 (D) KS „Gorce” Nowy Targ       1,0 0,0 0,0 0,0 1
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0     1,0 0,0 0,0   2
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0   0,0   0,0 0,0   1
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków 0,0     2,5 0,5 2,0   5
5 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów II 0,0     1,0 1,0 2,0   4
6 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 0,0 1,0   1,0 0,0 2,0   4
7 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0     0,0 0,0 0,0   0
8 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0     2,5 1,0 2,5   7
9 (D) PKS „Kolping” Jarosław II 2,0 1,0   1,0 0,0 1,0   5
10 (D) KS „Podwawelski” Kraków II     1,5 2,5 2,5 2,5   9
11 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice   0,0 1,0 2,5 0,5 2,0   6
12 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0   1,0 1,5 0,5 1,0   4
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 2,0     1,5 2,0 2,5   8
14 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,0   0,5 1,5 1,5 1,5   7
15 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 2,0   2,5 0,5 1,5 2,5   9
16 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice 1,0   1,0 0,0 0,0 1,0   3
17 (W) PKS „Kolping” Jarosław II 2,5     0,0 1,0 0,5   4
18 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,5   1,5 0,5   1,5   6
Razem 17,0 2,0 9,0 20,5 12,0 24,5 0,0 85
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAIK Krystian 1997 M 2017/2018 287
2 GOLONKA Albert 1976 M 2017/2018 864
3 KOSMAL Dawid 2004 M 2017/2018 892
4 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2017/2018 290
5 ROZUM Dawid 1998 M 2017/2018 344
6 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2017/2018 277
7 TWARÓG Mariusz 1997 M 2017/2018 280