AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl (M)
Klub: MLKS „Nurt” Przemyśl
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych
ul. Bakończycka 11
37-700 Przemyśl
Sprzęt: stoły Sponeta S-13 i Joola 2000-S, piłki plastikowe Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Piotr Blat (tel. 512 473 562)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kazimierz Skoczylas (tel. 609 386 042)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BLAT Piotr 1967 M 2016/2017 813
2 BOROWIAK Krzysztof 1992 M 2016/2017 816
3 BRODA Jacek 1975 M 2016/2017 796
4 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 2016/2017 1961
5 IWANIUCH Rafał 1987 M 2016/2017 812
6 JURKIEWICZ Tomasz 1982 M 2016/2017 794
7 KALINOWSKI Łukasz 1993 M 2016/2017 817
8 KIEŁT Dawid 1991 M 2016/2017 814
9 KRZYSIK Olaf 2002 M 2016/2017 1957
10 KRZYSIK Oskar 2001 M 2016/2017 1956
11 LEWICKI Krystian 1999 M 2016/2017 1985
12 SAS Kamil 2001 M 2016/2017 1958
13 SAWA Bartosz 1992 M 2016/2017 815
14 WIĄCEK Jakub 2002 M 2016/2017 1960
15 ŻÓŁKIEWICZ Adrian 1999 M 2016/2017 1959
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2016-09-17 16:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 (S) ⇔
2 2M 1/10 2016-10-08 12:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Podwawelski” Kraków II 6:4 (S) ⇑
3 2M 1/4 2016-10-23 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1 (S) ⇓
4 2M 1/8 2016-10-29 16:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KU AZS Politechnika Rzeszów III 10:0 (S) ⇑
5 2M 1/5 2016-11-05 16:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KU AZS Politechnika Rzeszów II 3:7 (S) ⇓
6 2M 1/6 2016-11-12 16:00 ULKS „Lachowice” Lachowice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 2:8 (S) ⇑
7 2M 1/3 2016-11-19 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 (S) ⇔
8 2M 1/7 2016-11-26 16:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - PKS „Kolping” Jarosław II 5:5 (S) ⇔
9 2M 1/9 2016-12-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 4:6 (S) ⇑
10 2M 1/12 2017-01-07 14:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7 (S) ⇓
11 2M 1/11 2017-01-14 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 7:3 (S) ⇓
12 2M 1/13 2017-02-04 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 3:7 (S) ⇑
13 2M 2/15 2017-03-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇓
14 2M 2/14 2017-03-19 13:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10 (S) ⇓
15 2M 2/16 2017-03-25 17:00 KS „Gorce” Nowy Targ - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 WO ⇓
16 2M 2/17 2017-04-01 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów II - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇓
17 2M 2/18 2017-04-22 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
BK
3
BJ
4
CJ
5
IR
6
JT
7
8
KD
9
KO
10
KO
11
SK
12
SB
13
WJ
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0       1,0 1,5   2,5           5
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0       2,0 2,0   2,0           6
3 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0       0,0 0,5   0,5           1
4 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0     1,5 2,5 2,5   2,5           10
5 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów II 0,5       2,5 0,0   0,0           3
6 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice 1,5       2,5 2,5   1,5           8
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków 0,0   0,5   1,5 2,0   1,0           5
8 (D) PKS „Kolping” Jarosław II 0,0   0,5   1,5 0,5   2,5           5
9 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,5       1,5 2,5   1,5           6
10 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0     0,0 1,0 2,0 0,0             3
11 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0       0,0 2,5   0,5           3
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II       0,5 2,5 2,5   1,5           7
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów                 0,0 0,0 0,0   0,0 0
14 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno   0,0   0,0     0,0   0,0 0,0       0
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ                           0
16 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów II   0,0             0,0 0,0     0,0 0
17 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0 0,5               1,0   1,5   3
Razem 3,5 0,5 1,0 2,0 18,5 21,0 0,0 16,0 0,0 1,0 0,0 1,5 0,0 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BLAT Piotr 1967 M 2016/2017 813
2 BOROWIAK Krzysztof 1992 M 2016/2017 816
3 BRODA Jacek 1975 M 2016/2017 796
4 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 2016/2017 1961
5 IWANIUCH Rafał 1987 M 2016/2017 812
6 JURKIEWICZ Tomasz 1982 M 2016/2017 794
7 KALINOWSKI Łukasz 1993 M 2016/2017 817
8 KIEŁT Dawid 1991 M 2016/2017 814
9 KRZYSIK Olaf 2002 M 2016/2017 1957
10 KRZYSIK Oskar 2001 M 2016/2017 1956
11 SAS Kamil 2001 M 2016/2017 1958
12 SAWA Bartosz 1992 M 2016/2017 815
13 WIĄCEK Jakub 2002 M 2016/2017 1960