KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Sprzęt: stoły Donic, piłki plastikowe Yasaka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2016-09-24 13:30 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 (S) ⇑
2 2M 1/2 2016-10-02 15:00 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 6:4 (S) ⇓
3 2M 1/3 2016-10-15 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9 (S) ⇓
4 2M 1/4 2016-10-22 14:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10 (S) ⇑
5 2M 1/5 2016-11-05 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 (S) ⇔
6 2M 1/9 2016-12-10 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KU AZS Politechnika Rzeszów II 6:4 (S) ⇑
7 2M 1/7 2016-12-11 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 (S) ⇔
8 2M 1/10 2016-12-17 16:00 ULKS „Lachowice” Lachowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6 (S) ⇑
9 2M 1/8 2016-12-18 12:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) ⇔
10 2M 1/11 2017-01-14 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 7:3 (S) ⇑
11 2M 1/12 2017-01-21 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6 (S) ⇑
12 2M 1/13 2017-02-02 19:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) ⇑
13 2M 2/15 2017-03-11 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 6:4 (S) ⇑
14 2M 2/16 2017-03-25 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6 (S) ⇑
15 2M 2/14 2017-03-29 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 6:4 (S) ⇓
16 2M 2/17 2017-04-01 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) ⇓
17 2M 2/18 2017-04-22 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KA
2
MP
3
MD
4
OPA
5
UA
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 1,0 2,5 2,0 2,5   8
2 (W) PKS „Kolping” Jarosław II 2,0 1,0 0,0 1,0   4
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 1,0 0,0 0,0 0,0   1
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 2,5 2,5 2,5   10
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,0 0,5 1,0   5
6 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów II 2,0 1,5 1,0 1,5   6
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków 1,5 1,5 1,5 0,5   5
8 (W) ULKS „Lachowice” Lachowice 1,5 1,5 1,5 1,5   6
9 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2,5 1,5 0,5 0,5   5
10 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 1,0 2,5 1,0 2,5   7
11 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0 1,5 1,0 2,5   6
12 (D) UKS „Płomień” Limanowa 1,0 1,5 2,0 1,5   6
13 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1,5 0,5 2,5 1,5   6
14 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów II 1,0 1,5 1,0 2,5   6
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 1,0 0,0 2,0 1,0   4
16 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0 0,0 2,0 0,0   3
17 (W) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 1,0 2,5   2,5 1,0 7
Razem 24,0 24,0 21,0 25,0 1,0 95
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KAIM Adrian 1997 M 2017/2018 245
2 MADZULA Paweł 1976 M 2017/2018 1034
3 MAGULSKI Damian 1997 M 2017/2018 151
4 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2017/2018 45
5 URBAŃSKI Adam 1950 M 2017/2018 251