LUKS „Galux” Skrzyszów (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Sprzęt: stoły Donic Persson, piłki plastikowe Andro
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Galus (tel. 509 655 111)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2016-09-17 16:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 (S) ⇔
2 2M 1/2 2016-10-02 15:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KU AZS Politechnika Rzeszów III 10:0 (S) ⇑
3 2M 1/3 2016-10-21 17:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 1:9 (S) ⇑
4 2M 1/4 2016-10-22 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Podwawelski” Kraków II 9:1 (S) ⇑
5 2M 1/5 2016-11-05 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 (S) ⇔
6 2M 1/6 2016-11-12 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 (S) ⇓
7 2M 1/7 2016-11-26 14:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 1:9 (S) ⇑
8 2M 1/10 2016-12-18 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8 (S) ⇑
9 2M 1/12 2017-01-14 12:00 KU AZS Politechnika Rzeszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:7 (S) ⇑
10 2M 1/11 2017-01-15 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) ⇔
11 2M 1/8 2017-02-03 17:00 PKS „Kolping” Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8 (S) ⇑
12 2M 1/13 2017-02-04 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” Lachowice 7:3 (S) ⇑
13 2M 2/14 2017-03-11 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KU AZS Politechnika Rzeszów II 7:3 (S) ⇑
14 2M 2/15 2017-03-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇑
15 2M 2/16 2017-03-26 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) ⇓
16 2M 2/17 2017-04-01 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) ⇑
17 2M 2/18 2017-04-21 17:30 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CP
2
DR
3
GK
4
GK
5
GM
6
MR
7
NM
8
PK
1 (W) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 1,5   1,0     0,0   2,5 5
2 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 2,5 2,5 2,5         2,5 10
3 (W) UKS „Płomień” Limanowa 2,5 2,5 1,5         2,5 9
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 2,5   2,5     1,5   2,5 9
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 0,0 2,0         1,5 5
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 2,0 1,0 1,0         0,0 4
7 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 1,5 2,5         2,5 9
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 1,5 1,5         2,5 8
9 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów II 1,5 1,5 1,5         2,5 7
10 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2,0 1,5 0,0         1,5 5
11 (W) PKS „Kolping” Jarosław II 2,5 2,0 1,5         2,0 8
12 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice 2,5 1,5 2,5   0,0     0,5 7
13 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów II 0,5 2,5 1,5 0,0       2,5 7
14 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 2,5 2,5 2,5         2,5 10
15 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno   1,0 1,0   0,0   0,0 2,0 4
16 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   2,5 1,5   0,5     2,5 7
17 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   1,5 2,0   1,0   0,0 2,5 7
Razem 29,0 25,5 28,5 0,0 1,5 1,5 0,0 35,0 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHUDOBA Piotr 1981 M 2017/2018 1427
2 DUDEK Radosław 1979 M 2017/2018 867
3 GALUS Katarzyna 1998 K 2017/2018 1317
4 GALUS Krzysztof 1973 M 2017/2018 683
5 GALUS Mateusz 2001 M 2017/2018 727
6 MLECZKO Radosław 1993 M 2017/2018 671
7 NOSAL Mirosław 1977 M 2017/2018 378
8 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2017/2018 866