TG „Sokół” Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 505 930 462)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2015-10-10 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS Sufczyn 13:5 (S) ⇑
2 5T 1/2 2015-10-25 13:00 MOSiR Tuchów II - TG „Sokół” Brzesko II 0:18 (S) ⇑
3 5T 1/3 2015-11-07 10:30 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 7:11 (S) ⇓
4 5T 1/4 2015-11-11 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 4:14 (S) ⇑
5 5T 1/5 2015-11-30 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇓
6 5T 1/6 2015-12-13 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn III 5:13 (S) ⇓
7 5T 1/7 2015-12-20 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 8:10 (S) ⇑
8 5T 2/8 2016-02-20 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:5 (S) ⇑
9 5T 2/9 2016-03-13 11:00 LUKS Sufczyn - TG „Sokół” Brzesko II 3:15 (S) ⇑
10 5T 2/10 2016-03-20 14:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇑
11 5T 2/11 2016-04-10 12:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów II 17:1 (S) ⇑
12 5T 2/13 2016-04-24 10:54 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇓
13 5T 2/12 2016-04-27 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn III - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇓
14 5T 2/14 2016-05-05 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BL
2
FM
3
HJ
4
KK
5
KP
6
NM
7
SA
8
WP
1 (D) LUKS Sufczyn     0,0 2,5   4,0 2,0 4,5 13
2 (W) MOSiR Tuchów II     4,5     4,5 4,5 4,5 18
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 2,0   1,0     0,0   4,0 7
4 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów       2,0   4,5 3,0 4,5 14
5 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II     1,0 0,0   1,0 1,0 2,0 5
6 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III     2,0 0,0   1,0 0,0 2,0 5
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     3,5     3,5 1,0 2,0 10
8 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów     2,0   0,0 3,5 3,0 4,5 13
9 (W) LUKS Sufczyn     3,5     3,5 3,5 4,5 15
10 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów     3,5   2,0 3,5 2,0   11
11 (D) MOSiR Tuchów II   3,0 1,5   4,5   4,5 3,5 17
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV     3,0   0,0   0,0 3,0 6
13 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III   0,0 3,5   0,0   1,5   5
14 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II     2,0     3,5 3,0 1,5 10
Razem 2,0 3,0 31,0 4,5 6,5 32,5 29,0 40,5 149
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2018/2019 755
2 FILIPOWSKI Michał 1995 M 2016/2017 756
3 HAZIK Jakub 1971 M 2019/2020 1342
4 KARAŚ Katarzyna 1994 K 2016/2017 1779
5 KOCZWARA Przemysław 1996 M 2016/2017 1343
6 NOWAK Mariusz 1980 M 2016/2017 1347
7 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2019/2020 1780
8 WOJTOŃ Przemysław 1983 M 2017/2018 1778