„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-09 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - AS „Progres” Kraków 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/3 2015-10-25 10:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇑
3 5K 1/4 2015-11-06 18:30 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2:12 (S) ⇑
4 5K 1/2 2015-11-29 08:30 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/5 2015-11-29 11:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków 9:5 (S) ⇑
6 5K 1/6 2015-12-06 14:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇑
7 5K 1/8 2015-12-20 11:00 UKS „Jola” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 12:2 (S) ⇓
8 5K 1/10 2016-01-09 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS Wolbrom I 12:2 (S) ⇑
9 5K 1/9 2016-01-30 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇓
10 5K 1/11 2016-02-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
11 5K 2/12 2016-03-19 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇓
12 5K 2/13 2016-03-19 12:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 (S) ⇑
13 5K 2/14 2016-04-15 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKS „Opoka” Trzebinia III 11:3 (S) ⇑
14 5K 2/15 2016-05-06 19:30 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 13:1 (S) ⇓
15 5K 2/16 2016-05-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BD
3
GM
4
GB
5
GW
6
KZ
1 (D) AS „Progres” Kraków 1,0 2,0   2,0 3,0   8
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 0,5 3,5 2,5 3,5   10
3 (W) MKS KSOS Kraków III 1,5 0,5   3,5 3,5 3,0 12
4 (W) „Q Team” Kraków 1,0 0,5 2,5 2,5 3,5   10
5 (D) PKS „Porta” Kraków   0,0 3,0 3,5 2,5 0,0 9
6 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III   3,5 3,5 3,5 3,5   14
7 (W) UKS „Jola” Kraków 0,0 0,0 1,0   1,0   2
8 (D) UKS Wolbrom I 3,0 2,0   3,5 3,5   12
9 (D) KS „Górnik” Wieliczka   0,0 1,0 1,5 2,5   5
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,5 2,5 1,0 2,0   7
11 (D) UKS „Jola” Kraków   1,0 1,0 1,0 2,0   5
12 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   2,5 1,5 2,0 3,0   9
13 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III 1,5 3,5   3,5 2,5   11
14 (W) KS „Górnik” Wieliczka   0,0 0,0 0,0 1,0   1
15 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,5 1,0 3,5 1,0 0,0   6
Razem 8,5 18,5 23,0 31,0 37,0 3,0 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2018/2019 1335
2 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2019/2020 1333
3 GIBAŁA Marcin 1976 M 2018/2019 1336
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2019/2020 1734
5 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 2019/2020 1605
6 KWATER Zbigniew 1953 M 2015/2016 1736