UKS Wolbrom I (M)
Klub: UKS Wolbrom
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół w Wolbromiu
ul. Skalska 18
32-340 Wolbrom
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Opiłka (tel. 781 135 358)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-11 11:00 UKS Wolbrom I - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 (S) ⇓
2 5K 1/2 2015-10-18 11:00 AS „Progres” Kraków - UKS Wolbrom I 9:5 (S) ⇓
3 5K 1/4 2015-11-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS Wolbrom I 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/5 2015-11-15 11:00 UKS Wolbrom I - MKS KSOS Kraków III 6:8 (S) ⇓
5 5K 1/3 2015-11-22 11:00 UKS Wolbrom I - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇓
6 5K 1/6 2015-12-06 10:00 PKS „Porta” Kraków - UKS Wolbrom I 9:5 (S) ⇓
7 5K 1/7 2015-12-13 11:00 UKS Wolbrom I - TKS „Opoka” Trzebinia III 4:10 (S) ⇓
8 5K 1/10 2016-01-09 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS Wolbrom I 12:2 (S) ⇓
9 5K 1/9 2016-01-09 11:00 UKS Wolbrom I - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇓
10 5K 1/11 2016-02-07 11:00 UKS Wolbrom I - KS „Górnik” Wieliczka 2:12 (S) ⇓
11 5K 2/12 2016-03-13 11:00 UKS Wolbrom I - PKS „Porta” Kraków  
12 5K 2/13 2016-03-20 11:00 „Q Team” Kraków - UKS Wolbrom I  
13 5K 2/14 2016-04-16 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS Wolbrom I  
14 5K 2/16 2016-05-08 11:00 UKS Wolbrom I - AS „Progres” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BR
2
NJ
3
OK
4
PP
5
SR
6
SK
7
TJ
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0   0,0 1,0 1,0   2
2 (W) AS „Progres” Kraków   0,0 1,5 1,5 2,0     5
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   0,0 1,0 0,0 0,0     1
4 (D) MKS KSOS Kraków III   1,0 2,0 2,0 1,0     6
5 (D) „Q Team” Kraków 0,0 0,0 0,0 0,5 0,0 1,5   2
6 (W) PKS „Porta” Kraków   0,0   1,0 1,0 3,0   5
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III   1,5   0,5 1,5 0,5   4
8 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0   0,0 0,5 1,0 0,5 2
9 (D) UKS „Jola” Kraków   0,0   1,0 0,0 1,0   2
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka   0,0 1,0 1,0 0,0     2
Razem 0,0 2,5 5,5 7,5 7,0 8,0 0,5 31
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BALIK Robert 1976 M 2019/2020 1482
2 NEUMANN Jacek 1965 M 2017/2018 1761
3 OPIŁKA Krzysztof 1976 M 2015/2016 1487
4 PŁOWIEC Patryk 1998 M 2015/2016 1488
5 SĘK Rafał 1977 M 2019/2020 1604
6 SUŁKOWSKI Karol 1985 M 2015/2016 1760
7 TRZECIAK Jacek 1969 M 2019/2020 1837