UKS „Jola” Kraków (M)
Klub: UKS „Jola” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa numer 100 im. Adama Mickiewicza
os. Albertyńskie 36
31-855 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jolanta Szatko-Nowak (tel. 504 618 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-11 11:00 UKS „Jola” Kraków - „Q Team” Kraków 10:4 (S) ⇑
2 5K 1/2 2015-10-20 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Jola” Kraków 4:10 (S) ⇑
3 5K 1/3 2015-10-30 18:00 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków III 9:5 (S) ⇑
4 5K 1/4 2015-11-07 11:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Jola” Kraków 7:7 (S) ⇔
5 5K 1/5 2015-11-27 18:00 UKS „Jola” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 9:5 (S) ⇑
6 5K 1/8 2015-12-20 11:00 UKS „Jola” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 12:2 (S) ⇑
7 5K 1/7 2016-01-08 18:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 7:7 (S) ⇔
8 5K 1/9 2016-01-09 11:00 UKS Wolbrom I - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇑
9 5K 1/11 2016-02-04 18:00 AS „Progres” Kraków - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇑
10 5K 1/10 2016-02-13 11:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
11 5K 2/12 2016-03-19 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇑
12 5K 2/13 2016-03-20 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇑
13 5K 2/14 2016-04-22 17:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇑
14 5K 2/15 2016-04-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Jola” Kraków 6:8 (S) ⇑
15 5K 2/16 2016-05-02 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GJ
2
JM
3
KA
4
MZ
5
ND
6
PM
7
SJ
1 (D) „Q Team” Kraków 2,5 1,5 0,0     2,5 3,5 10
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5 1,0     3,5 2,5 0,5 10
3 (D) MKS KSOS Kraków III 2,5 0,0   0,0 1,5 1,5 3,5 9
4 (W) PKS „Porta” Kraków   1,0     1,5 1,0 3,5 7
5 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III 3,5       2,5 1,5 1,5 9
6 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5   0,0   3,5 2,5 3,5 12
7 (D) KS „Górnik” Wieliczka 3,5       0,0 0,0 3,5 7
8 (W) UKS Wolbrom I 3,5 2,5     3,5 2,5   12
9 (W) AS „Progres” Kraków 3,5     1,0 2,0 3,0 2,5 12
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 2,5       1,0 1,0 2,5 7
11 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5       1,5 0,5 3,5 9
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III 2,5   0,0   1,5 2,5 2,5 9
13 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5     1,0 3,0 2,0 3,5 12
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 2,5       1,0 2,0 2,5 8
15 (W) KS „Górnik” Wieliczka 2,5       0,5 1,5 2,5 7
Razem 40,0 6,0 0,0 2,0 26,5 26,5 39,0 140
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2019/2020 1784
2 JAŁOCHA Michał 1977 M 2015/2016 1786
3 KOSTECKI Andrzej 1957 M 2018/2019 1785
4 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
5 NOWACKA Dorota 1966 K 2017/2018 322
6 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
7 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K 2017/2018 666