KS „Górnik” Wieliczka (M)
Klub: KS „Górnik” Wieliczka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi
Podstolice 204
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Marchewka (tel. 502 584 443)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-09 17:00 PKS „Porta” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2015-10-18 11:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2015-10-22 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - KS „Górnik” Wieliczka 10:4 (S) ⇓
4 5K 1/4 2015-10-30 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - AS „Progres” Kraków 12:2 (S) ⇑
5 5K 1/6 2015-12-01 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇑
6 5K 1/8 2015-12-17 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/7 2016-01-08 18:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 7:7 (S) ⇔
8 5K 1/10 2016-01-17 11:00 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
9 5K 1/9 2016-01-30 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka 5:9 (S) ⇑
10 5K 1/11 2016-02-07 11:00 UKS Wolbrom I - KS „Górnik” Wieliczka 2:12 (S) ⇑
11 5K 2/12 2016-03-15 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia III 10:4 (S) ⇑
12 5K 2/13 2016-03-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka 3:11 (S) ⇑
13 5K 2/14 2016-04-17 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka 8:6 (S) ⇓
14 5K 2/16 2016-05-02 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 7:7 (S) ⇔
15 5K 2/15 2016-05-06 19:30 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 13:1 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
FA
3
KW
4
5
MA
1 (W) PKS „Porta” Kraków   3,0 2,5 3,5 3,0 12
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,5 0,5 3,5 3,5 9
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III 0,0 2,0 0,0 2,0 0,0 4
4 (D) AS „Progres” Kraków   2,5 2,5 3,5 3,5 12
5 (D) „Q Team” Kraków   2,5 2,0 3,0 3,5 11
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,5 2,5 2,5 2,5 10
7 (W) UKS „Jola” Kraków   1,0 2,0 1,5 2,5 7
8 (D) MKS KSOS Kraków III   3,5 3,5 3,5 3,5 14
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   3,0 2,0 1,5 2,5 9
10 (W) UKS Wolbrom I   1,5 3,5 3,5 3,5 12
11 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III   2,5 2,5 2,5 2,5 10
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,5 2,5 3,5 2,5 11
13 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0 1,0 2,5 2,5 6
14 (D) UKS „Jola” Kraków   3,0 2,0 1,0 1,0 7
15 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   3,5 2,5 3,5 3,5 13
Razem 0,0 34,5 31,5 41,0 40,0 147
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHOROBIK Łukasz 1995 M 2016/2017 504
2 FLOREK Arkadiusz 1993 M 2017/2018 2
3 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2019/2020 1751
4 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2019/2020 1750
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 2019/2020 1298