AS „Progres” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
os. Zgody 13B
31-951 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-09 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - AS „Progres” Kraków 8:6 (S) ⇓
2 5K 1/2 2015-10-18 11:00 AS „Progres” Kraków - UKS Wolbrom I 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2015-10-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - AS „Progres” Kraków 9:5 (S) ⇓
4 5K 1/4 2015-10-30 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - AS „Progres” Kraków 12:2 (S) ⇓
5 5K 1/5 2015-11-15 11:00 AS „Progres” Kraków - „Q Team” Kraków 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/7 2015-12-13 11:00 AS „Progres” Kraków - MKS KSOS Kraków III 12:2 (S) ⇑
7 5K 1/8 2015-12-20 11:00 PKS „Porta” Kraków - AS „Progres” Kraków 11:3 (S) ⇓
8 5K 1/6 2015-12-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - AS „Progres” Kraków 9:5 (S) ⇓
9 5K 1/9 2016-01-28 18:00 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 8:6 (S) ⇑
10 5K 1/11 2016-02-04 18:00 AS „Progres” Kraków - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇓
11 5K 2/13 2016-03-19 13:00 MKS KSOS Kraków III - AS „Progres” Kraków 3:11 (S) ⇑
12 5K 2/14 2016-04-17 11:00 AS „Progres” Kraków - PKS „Porta” Kraków 7:7 (S) ⇔
13 5K 2/16 2016-05-08 11:00 UKS Wolbrom I - AS „Progres” Kraków  
14 5K 2/15 2016-05-15 11:00 „Q Team” Kraków - AS „Progres” Kraków 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
MR
3
OS
4
PA
5
RJ
6
WM
7
WB
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,5   2,5 1,5 1,5   6
2 (D) UKS Wolbrom I   0,0   3,5 2,0 3,5   9
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0   2,5 1,0 1,5   5
4 (W) KS „Górnik” Wieliczka   0,0   0,0 1,0 1,0   2
5 (D) „Q Team” Kraków     0,0 2,0 1,0 3,0   6
6 (D) MKS KSOS Kraków III   2,0   3,5 3,0 3,5   12
7 (W) PKS „Porta” Kraków     0,0 2,0 0,0 1,0   3
8 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   0,0 0,0 1,5 1,0 2,5   5
9 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III   0,0 0,0 2,5 2,0 3,5   8
10 (D) UKS „Jola” Kraków 0,0   0,0 1,5   0,5   2
11 (W) MKS KSOS Kraków III 2,0 0,5   3,5 2,5 2,5   11
12 (D) PKS „Porta” Kraków 0,0 0,0   3,5 1,0 2,5   7
14 (W) „Q Team” Kraków 0,0 0,0   3,0     1,0 4
Razem 2,0 3,0 0,0 31,5 16,0 26,5 1,0 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GORYCKI Mikołaj 2000 M 2016/2017 1161
2 MYSTEK Rafał 2001 M 2016/2017 890
3 OCŁOŃ Stanisław 1956 M 2018/2019 1160
4 PIEGZA Adrian 2000 M 2019/2020 877
5 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311
6 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2019/2020 894
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006