„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-11 11:00 UKS „Jola” Kraków - „Q Team” Kraków 10:4 (S) ⇓
2 5K 1/4 2015-11-08 10:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/5 2015-11-15 11:00 AS „Progres” Kraków - „Q Team” Kraków 6:8 (S) ⇑
4 5K 1/3 2015-11-22 11:00 UKS Wolbrom I - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇑
5 5K 1/2 2015-11-29 08:30 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) ⇓
6 5K 1/6 2015-12-01 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/7 2015-12-13 11:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2015-12-19 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇑
9 5K 1/9 2016-01-10 11:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków 8:6 (S) ⇑
10 5K 1/10 2016-01-17 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇓
11 5K 2/12 2016-03-13 11:00 „Q Team” Kraków - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
12 5K 2/13 2016-03-20 11:00 „Q Team” Kraków - UKS Wolbrom I  
13 5K 2/16 2016-05-04 18:00 PKS „Porta” Kraków - „Q Team” Kraków 6:8 (S) ⇑
14 5K 2/15 2016-05-15 11:00 „Q Team” Kraków - AS „Progres” Kraków 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GM
3
KS
4
PBM
5
SM
6
WT
7
WD
1 (W) UKS „Jola” Kraków 0,0   1,0 0,0 2,0 0,0 1,0 4
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III     2,0   2,5 1,0 1,5 7
3 (W) AS „Progres” Kraków     0,0 2,5 1,5 2,5 1,5 8
4 (W) UKS Wolbrom I 2,0 3,5     3,0 3,5   12
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0   0,0 0,0 2,0 1,0   4
6 (W) KS „Górnik” Wieliczka 0,0 1,5 0,5 1,0 0,0   0,0 3
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 1,5 0,5 1,0   0,0   3
8 (W) MKS KSOS Kraków III 3,5 3,0 0,5 3,0 2,0     12
9 (D) PKS „Porta” Kraków 0,5 3,5 1,5   2,5     8
10 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III 0,0 2,5 0,5 2,0 1,0     6
11 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 3,5 3,5   3,5     14
13 (W) PKS „Porta” Kraków 0,5 3,0 1,0 1,0 2,5     8
14 (D) AS „Progres” Kraków 2,5 3,5     2,5   1,5 10
Razem 13,5 25,5 11,0 10,5 25,0 8,0 5,5 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2019/2020 218
2 GONET Maciej 1975 M 2017/2018 651
3 KURDZIEL Stanisław 1956 M 2019/2020 536
4 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2019/2020 412
5 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2019/2020 1194
6 WALA Tomasz 1976 M 2019/2020 1005
7 WOŹNY Dariusz 1986 M 2019/2020 778