UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-11 11:00 UKS Wolbrom I - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2015-10-18 11:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 (S) ⇓
3 5K 1/3 2015-10-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - AS „Progres” Kraków 9:5 (S) ⇑
4 5K 1/4 2015-11-08 10:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
5 5K 1/5 2015-11-15 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/6 2015-12-04 19:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 (S) ⇑
7 5K 1/7 2015-12-13 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków 9:5 (S) ⇑
8 5K 1/8 2015-12-18 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/11 2016-02-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
10 5K 1/10 2016-02-13 11:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
11 5K 2/12 2016-03-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇓
12 5K 2/13 2016-03-19 12:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 (S) ⇓
13 5K 2/14 2016-04-17 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka 8:6 (S) ⇑
14 5K 2/15 2016-04-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Jola” Kraków 6:8 (S) ⇓
15 5K 2/16 2016-05-08 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia III 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
ŚS
3
ŚJ
4
TS
5
ZD
1 (W) UKS Wolbrom I 3,5 3,5 0,5 1,0 3,5 12
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka 1,0 2,0 0,0   2,0 5
3 (D) AS „Progres” Kraków 1,0 3,5 0,5 2,0 2,0 9
4 (W) „Q Team” Kraków 0,5 3,0 0,0 0,0 3,5 7
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,5 0,0 0,0 3,5 6
6 (W) MKS KSOS Kraków III   3,0 3,0 2,5 3,5 12
7 (D) PKS „Porta” Kraków   3,5 0,5 1,5 3,5 9
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III   3,5 0,5 1,5 3,5 9
9 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   3,5 0,0 0,0 3,5 7
10 (W) UKS „Jola” Kraków   3,5 0,0 1,0 2,5 7
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   3,5 0,0 1,0 1,5 6
12 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   1,5 0,0 1,0 2,5 5
13 (D) KS „Górnik” Wieliczka   3,5 1,0 1,0 2,5 8
14 (D) UKS „Jola” Kraków   2,5 0,0 0,0 3,5 6
15 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III   3,0 1,0 1,0 3,0 8
Razem 6,0 45,5 7,0 13,5 44,0 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIADEK Dominik 1998 M 2015/2016 704
2 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
3 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
4 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
5 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2019/2020 525