UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2015-10-20 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Jola” Kraków 4:10 (S) ⇓
2 5K 1/3 2015-10-25 10:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇓
3 5K 1/4 2015-11-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS Wolbrom I 13:1 (S) ⇑
4 5K 1/5 2015-11-15 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
5 5K 1/7 2015-12-13 11:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇑
6 5K 1/8 2015-12-17 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇓
7 5K 1/6 2015-12-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - AS „Progres” Kraków 9:5 (S) ⇑
8 5K 1/9 2016-01-09 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
9 5K 1/10 2016-01-16 11:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇓
10 5K 1/11 2016-02-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia III 6:8 (S) ⇓
11 5K 2/12 2016-03-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇑
12 5K 2/13 2016-03-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka 3:11 (S) ⇓
13 5K 2/14 2016-04-22 17:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Jola” Kraków 2:12 (S) ⇓
14 5K 2/15 2016-04-24 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:7 (S) ⇔
15 5K 2/16 2016-05-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DA
2
FP
3
KJA
4
PM
5
SZ
6
ZW
7
ZR
1 (D) UKS „Jola” Kraków 0,0 2,0 0,0 1,0 1,0     4
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0 1,0   1,0 1,0     4
3 (D) UKS Wolbrom I 0,0 3,5   3,5 3,5 2,5   13
4 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   2,0   2,0 0,0 1,5 2,5 8
5 (W) „Q Team” Kraków   2,5   3,5 3,0 2,0   11
6 (W) KS „Górnik” Wieliczka   1,0 1,0 2,0 0,0     4
7 (D) AS „Progres” Kraków   3,0   0,5 2,0 3,5   9
8 (D) MKS KSOS Kraków III   3,5   3,5 3,5 3,5   14
9 (W) PKS „Porta” Kraków 1,0 1,0   2,0 0,0 0,0   4
10 (D) TKS „Opoka” Trzebinia III 1,0   1,0 3,5 0,5     6
11 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   2,0   2,0 0,5 3,5   8
12 (D) KS „Górnik” Wieliczka 0,0 1,0     1,0 1,0   3
13 (D) UKS „Jola” Kraków 0,5   0,0 1,5 0,0     2
14 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III 1,0   1,0 3,0 2,0     7
15 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0     2,5 1,0 3,5   8
Razem 5,5 22,5 3,0 31,5 19,0 21,0 2,5 105
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
2 FRAŚ Paweł 1998 M 2015/2016 583
3 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 M 2019/2020 959
4 PORADZISZ Michał 1994 M 2019/2020 784
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
6 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997 M 2018/2019 526
7 ZLEZARCZYK Rafał 1994 M 2018/2019 521