TG „Sokół” Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 505 930 462)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2014-10-11 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko II 10:8 (S) ⇓
2 5T 1/2 2014-10-23 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 7:11 (S) ⇓
3 5T 1/3 2014-11-15 13:00 MOSiR Tuchów I - TG „Sokół” Brzesko II 0:18 (S) ⇑
4 5T 1/4 2014-11-29 14:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 8:10 (S) ⇓
5 5T 1/5 2014-12-04 17:30 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 7:11 (S) ⇑
6 5T 1/6 2014-12-20 09:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn III - TG „Sokół” Brzesko II 17:1 (S) ⇓
7 5T 1/7 2015-01-03 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS Sufczyn II 16:2 (S) ⇑
8 5T 1/8 2015-01-17 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇓
9 5T 1/9 2015-01-31 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów II 8:10 (S) ⇓
10 5T 2/10 2015-03-07 18:00 LUKS Sufczyn II - TG „Sokół” Brzesko II 1:17 (S) ⇑
11 5T 2/12 2015-03-20 17:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) ⇔
12 5T 2/14 2015-04-19 13:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko II 10:8 (S) ⇓
13 5T 2/13 2015-04-21 17:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów I 15:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BL
2
FM
3
HJ
4
KP
5
MK
6
ME
7
NM
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   3,0 1,0   3,0   1,0 8
2 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   3,0 0,0 0,0 4,0   0,0 7
3 (W) MOSiR Tuchów I   4,5 4,5   4,5   4,5 18
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,0 1,0   3,0   2,0 8
5 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   2,5 0,5   3,5   4,5 11
6 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III   1,0 0,0   0,0   0,0 1
7 (D) LUKS Sufczyn II   4,5 2,5 0,0 4,5   4,5 16
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0 0,0   3,0   1,0 5
9 (D) MOSiR Tuchów II   2,0 1,0 1,0   1,0 3,0 8
10 (W) LUKS Sufczyn II   4,5 4,5 3,5     4,5 17
11 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,0 4,0 0,0       2,0 9
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,0 4,0 1,0 1,0     0,0 8
13 (D) MOSiR Tuchów I   4,5 2,5 3,5     4,5 15
Razem 5,0 40,5 18,5 9,0 25,5 1,0 31,5 131
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2018/2019 755
2 FILIPOWSKI Michał 1995 M 2016/2017 756
3 HAZIK Jakub 1971 M 2019/2020 1342
4 KOCZWARA Przemysław 1996 M 2016/2017 1343
5 MARTYKA Kamil 1991 M 2017/2018 750
6 MILEWSKA Eliza 2002 K 2014/2015 764
7 NOWAK Mariusz 1980 M 2016/2017 1347