LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2014-10-12 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów II 11:7 (S) ⇑
2 5T 1/2 2014-10-17 17:00 LUKS Sufczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 1:17 (S) ⇑
3 5T 1/3 2014-11-15 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10 (S) ⇓
4 5T 1/4 2014-11-29 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇓
5 5T 1/5 2014-12-04 17:30 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 7:11 (S) ⇓
6 5T 1/6 2014-12-21 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów I 15:3 (S) ⇑
7 5T 1/8 2015-01-18 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11 (S) ⇓
8 5T 1/9 2015-01-30 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn III - LUKS „Sobolik” Sobolów 17:1 (S) ⇓
9 5T 1/7 2015-01-30 19:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
10 5T 2/12 2015-03-20 17:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) ⇔
11 5T 2/11 2015-03-22 13:00 MOSiR Tuchów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇑
12 5T 2/13 2015-04-25 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
13 5T 2/14 2015-04-26 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS Sufczyn II 16:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BJ
3
BS
4
KA
5
KK
6
KS
7
KM
8
NP
9
PW
10
RA
11
RK
12
WD
1 (D) MOSiR Tuchów II   1,0 3,0     1,5   0,5   3,0 2,0   11
2 (W) LUKS Sufczyn II   4,0       4,5   4,5   4,0     17
3 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   2,0 4,0             2,0 0,0 0,0 8
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0       2,5   1,5   0,0     4
5 (D) TG „Sokół” Brzesko II   0,0 1,0     3,0   2,0   1,0     7
6 (D) MOSiR Tuchów I     4,5     4,0   2,0   2,0 2,5   15
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,0       2,0       1,0 2,0   7
8 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III 0,0     0,0 1,0   0,0   0,0 0,0 0,0 0,0 1
9 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   0,0 2,0 0,0 0,0 2,0   2,0   0,0     6
10 (W) TG „Sokół” Brzesko II   1,5 2,5     3,5       1,5     9
11 (W) MOSiR Tuchów I   3,0 4,5     4,5         3,0   15
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   1,0 3,5   0,0 1,5             6
13 (D) LUKS Sufczyn II   4,0 4,5     4,5         3,0   16
Razem 0,0 18,5 29,5 0,0 1,0 33,5 0,0 12,5 0,0 14,5 12,5 0,0 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARAN Jakub 1999 M 2016/2017 996
2 BRATOWNIK Julia 2005 K 2019/2020 999
3 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2019/2020 425
4 KARCZMARCZYK Aneta 2000 K 2015/2016 1116
5 KARCZMARCZYK Klaudia 2005 K 2017/2018 1353
6 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 2019/2020 426
7 KĄCKI Mateusz 2002 M 2019/2020 1352
8 NOWAK Patryk 1997 M 2019/2020 424
9 PALCZEWSKI Wojciech 2002 M 2016/2017 994
10 RAJZER Aleksandra 2000 K 2019/2020 428
11 RAJZER Krzysztof 2003 M 2019/2020 995
12 WOŹNIAK Damian 1998 M 2016/2017 993