UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2014-10-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:10 (S) ⇓
2 5K 1/2 2014-10-10 17:00 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 10:2 (S) ⇓
3 5K 1/3 2014-10-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków 10:7 (S) ⇑
4 5K 1/4 2014-11-15 14:00 UKS „Korona” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/5 2014-11-30 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Jola” Kraków 10:3 (S) ⇑
6 5K 1/6 2014-12-09 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - AS „Progres” Kraków 10:7 (S) ⇑
7 5K 1/7 2014-12-19 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:10 (S) ⇑
8 5K 1/8 2015-01-04 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Q Team” Kraków 4:10 (S) ⇓
9 5K 1/9 2015-01-25 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice III 10:5 (S) ⇓
10 5K 1/10 2015-01-31 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 2:10 (S) ⇓
11 5K 1/11 2015-02-15 11:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:10 WO ⇑
12 5K 2/12 2015-03-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Zarabie” Myślenice III 10:5 (S) ⇓
13 5K 2/13 2015-03-21 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Cracovia 1906” Kraków 0:10 (S) ⇓
14 5K 2/14 2015-03-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:9 (S) ⇔
15 5K 2/15 2015-04-08 18:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:9 (S) ⇔
16 5K 2/16 2015-04-25 11:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
GS
3
SZ
4
ŚS
5
ŚJ
6
TS
7
ZD
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,5   0,0   0,0 0,0 1,5 2
2 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,0       0,0 0,0 0,0 2
3 (D) PKS „Porta” Kraków 2,5 2,0       2,0 3,5 10
4 (W) UKS „Korona” Trzebinia 3,5 0,5       3,5 2,5 10
5 (D) UKS „Jola” Kraków 3,5 1,5 1,0   0,5   3,5 10
6 (D) AS „Progres” Kraków 3,0     4,5 0,5   2,0 10
7 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III 3,5 2,5     0,0   4,0 10
8 (D) „Q Team” Kraków 1,0 0,0   0,5   1,0 1,5 4
9 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0     0,5   0,0 2,5 5
10 (D) MKS KSOS Kraków III 1,0   0,0   0,0 0,0 1,0 2
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka               0
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0       0,0 1,0 2,0 5
13 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 0,0   0,0   0,0 0,0   0
14 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 4,0     3,0 0,0 0,0 2,0 9
15 (W) PKS „Porta” Kraków 3,5   1,0   0,0   4,5 9
16 (W) MKS KSOS Kraków III 4,5   2,0   0,5 3,0   10
Razem 36,5 6,5 4,0 8,5 1,5 10,5 30,5 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIADEK Dominik 1998 M 2015/2016 704
2 GONET Szymon 1999 M 2014/2015 768
3 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
4 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
5 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
6 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
7 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2019/2020 525