PKS „Porta” Kraków (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartosz Zapalski
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2014-10-03 17:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Jola” Kraków 10:2 (S) ⇑
2 5K 1/2 2014-10-12 11:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Korona” Trzebinia 10:7 (S) ⇑
3 5K 1/3 2014-10-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków 10:7 (S) ⇓
4 5K 1/4 2014-11-14 17:00 PKS „Porta” Kraków - AS „Progres” Kraków 10:6 (S) ⇑
5 5K 1/5 2014-11-29 10:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - PKS „Porta” Kraków 10:4 (S) ⇓
6 5K 1/6 2014-12-07 11:00 PKS „Porta” Kraków - „Q Team” Kraków 10:3 (S) ⇑
7 5K 1/7 2014-12-12 17:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - PKS „Porta” Kraków 9:9 (S) ⇔
8 5K 1/8 2015-01-03 10:00 PKS „Porta” Kraków - MKS KSOS Kraków III 6:10 (S) ⇓
9 5K 1/9 2015-01-17 14:00 KS „Górnik” Wieliczka - PKS „Porta” Kraków 10:8 (S) ⇓
10 5K 1/10 2015-02-07 11:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:2 (S) ⇑
11 5K 1/11 2015-02-13 17:30 KS „Cracovia 1906” Kraków - PKS „Porta” Kraków 7:10 (S) ⇑
12 5K 2/12 2015-03-07 11:00 PKS „Porta” Kraków - KS „Cracovia 1906” Kraków 10:7 (S) ⇑
13 5K 2/13 2015-03-26 19:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - PKS „Porta” Kraków 10:2 (S) ⇓
14 5K 2/15 2015-04-08 18:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:9 (S) ⇔
15 5K 2/14 2015-04-18 10:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków 2:10 (S) ⇑
16 5K 2/16 2015-04-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - PKS „Porta” Kraków 7:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
MM
3
PN
4
ST
5
SJ
6
ZB
1 (D) UKS „Jola” Kraków 1,5   2,5   2,5 3,5 10
2 (D) UKS „Korona” Trzebinia 1,5 0,0 2,5 3,5 2,5   10
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 1,0 3,5     2,5 7
4 (D) AS „Progres” Kraków     3,5 1,5 1,5 3,5 10
5 (W) TKS „Opoka” Trzebinia III     2,5 0,5 0,0 1,0 4
6 (D) „Q Team” Kraków     2,5 2,5 1,5 3,5 10
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     4,0 2,0 2,0 1,0 9
8 (D) MKS KSOS Kraków III   0,0 3,0   0,5 2,5 6
9 (W) KS „Górnik” Wieliczka   0,5 3,5 1,5   2,5 8
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II     3,5 1,5 1,5 3,5 10
11 (W) KS „Cracovia 1906” Kraków     4,5 2,5 0,0 3,0 10
12 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków     4,5 1,5 0,5 3,5 10
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     0,0 1,0 0,0 1,0 2
14 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,0 2,5 2,0     3,5 9
15 (W) MKS KSOS Kraków III   1,0 3,5 3,5   2,0 10
16 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   1,0 4,5 2,5   2,0 10
Razem 4,0 6,0 50,0 24,0 12,5 38,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BZOWY Sławomir 1951 M 2014/2015 447
2 MAŚLONG Mirosław 1971 M 2019/2020 1265
3 PEREK Nikodem 2000 M 2019/2020 909
4 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988 M 2014/2015 1355
5 SZEROCKI Jan 1999 M 2019/2020 880
6 ZAPALSKI Bartosz 1991 M 2018/2019 453