KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2014-10-05 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8 (S) ⇓
2 3M 1/2 2014-10-15 17:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 (S) ⇓
3 3M 1/3 2014-10-26 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8 (S) ⇓
4 3M 1/4 2014-11-15 16:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇑
5 3M 1/5 2014-11-30 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 13:1 (S)^A ⇑
6 3M 1/7 2014-12-14 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇑
7 3M 1/6 2014-12-23 17:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
8 3M 1/9 2015-01-04 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇑
9 3M 1/10 2015-01-17 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇑
10 3M 1/8 2015-01-22 20:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇑
11 3M 1/11 2015-01-24 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
12 3M 1/12 2015-01-31 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 12:2 (S) ⇑
13 3M 1/13 2015-02-15 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇑
14 3M 2/14 2015-03-14 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 3:11 (S) ⇑
15 3M 2/16 2015-03-22 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇑
16 3M 2/19 2015-04-02 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
17 3M 2/18 2015-04-11 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇓
18 3M 2/17 2015-04-26 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12 (S) ⇑
19 3M 2/20 2015-05-10 12:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa 11:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KK
2
KS
3
MR
4
SP
5
SW
6
ZM
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0 2,0 1,0 1,0     6
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa 2,5 0,0   1,5   0,0 4
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,0 1,5 2,5 0,0     6
4 (W) UKS „Polfin” Oświęcim 2,5 2,5 2,0     2,0 9
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,5 3,5 3,5     2,5 13
6 (D) MKS „Skawa” Wadowice 1,5 2,5 3,0   0,0 2,0 9
7 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0 2,5 3,5     0,0 6
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5 3,5   1,5   3,5 12
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 3,0 2,5 2,5     1,0 9
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 3,0   2,0 1,0   2,0 8
11 (D) MKS KSOS Kraków 3,0 0,5 3,5 0,0   1,0 8
12 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,0 3,5 3,5 0,0   3,0 12
13 (W) KS „Start” Nowy Sącz 3,0 2,0   0,0   3,0 8
14 (W) MKS KSOS Kraków 3,5 2,5 3,5     1,5 11
15 (D) UKS „Polfin” Oświęcim 3,5 3,0 2,0     2,5 11
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,0 3,0 1,0     0,0 6
17 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 0,0 0,5     0,0 2
18 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 3,5 3,5 2,5     2,5 12
19 (D) UKS „Płomień” Limanowa 3,5 3,5 1,5     2,5 11
Razem 49,0 42,0 38,0 5,0 0,0 29,0 163
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KAPIK Krzysztof 1999 M 2018/2019 414
2 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2018/2019 258
3 MLECZKO Radosław 1993 M 2018/2019 671
4 STACH Paweł 1978 M 2016/2017 46
5 SZYMURA Wiktoria 2000 K 2018/2019 1379
6 ZĘBALA Mateusz 2001 M 2018/2019 874