MKS „Radość” Gorlice II (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Konstanty Mrozek (tel. 603 537 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Edward 1953 M brak 2672
2 APOLA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2875
3 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2019/2020 107
4 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2019/2020 2004
5 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2019/2020 2365
6 JAMIŃSKI Krystian 2006 M 2019/2020 2772
7 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2018/2019 182
8 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2019/2020 1841
9 KNAPIK Łukasz 2005 M 2019/2020 2619
10 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2019/2020 32
11 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2019/2020 404
12 OPIELA Bronisław 1947 M 2019/2020 76
13 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2019/2020 108
14 PRUSAK Bartosz 2007 M 2019/2020 2874
15 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2019/2020 31
16 TUTAK Antoni 1962 M 2019/2020 2711
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/3 2019-10-19 16:30 „Mikulec” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II  
2 5NS 1/2 2019-11-03 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS „Lipie” Lipie 5:13 (S) ⇓
3 5NS 1/4 2019-11-09 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇓
4 5NS 1/1 2019-11-23 18:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 8:10 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2019-12-07 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice II 6:12 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2020-01-05 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5 (S) ⇑
7 5NS 2/9 2020-03-08 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 16:2 (S) ⇓
8 5NS 2/8 2020-03-12 18:30 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 4:14 (S) ⇓
9 5NS 2/10 2020-03-29 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II  
10 5NS 2/11 2020-04-19 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II  
11 5NS 2/12 2020-05-10 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AE
2
AG
3
BM
4
BS
5
JR
6
MK
7
PP
8
TA
2 (D) LUKS „Lipie” Lipie 1,0 0,0   0,0 0,0 2,0 2,0   5
3 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I   3,0   0,0     1,0 1,0 5
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa 0,0   4,5 0,0 0,0   3,5   8
5 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5       2,5 3,5 2,5 12
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 0,0 2,0   2,0   4,5 4,5   13
7 (W) LUKS „Lipie” Lipie   0,5       0,5 1,0 0,0 2
8 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 0,0 0,5       1,5 2,0 0,0 4
Razem 1,0 9,5 4,5 2,0 0,0 11,0 17,5 3,5 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Edward 1953 M brak 2672
2 APOLA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2875
3 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2019/2020 107
4 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2019/2020 2004
5 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2019/2020 1841
6 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2019/2020 404
7 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2019/2020 31
8 TUTAK Antoni 1962 M 2019/2020 2711