LKS „Orzeł” Wojnarowa I (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 2019/2020 974
2 GRUCA Marek 1978 M 2019/2020 481
3 KANTOR Michał 1989 M 2019/2020 1341
4 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 2019/2020 1610
5 KRÓL Stanisław 1959 M 2019/2020 511
6 PLICHTA Józef 1965 M 2019/2020 2191
7 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2019/2020 679
8 SYWAŁA Dawid 2000 M 2019/2020 1995
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2019-09-29 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 4:14 (S) ⇑
2 5NS 1/4 2019-11-09 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:5 (S) ⇑
3 5NS 1/5 2019-11-23 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LUKS „Lipie” Lipie 11:7 (S) ⇑
4 5NS 1/6 2019-12-08 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 5:13 (S) ⇑
5 5NS 1/3 2019-12-11 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 3:15 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2020-01-04 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - „Mikulec” Grybów II  
7 5NS 2/10 2020-03-07 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Talar Team” Szczawa 16:2 (S) ⇑
8 5NS 2/8 2020-03-12 18:30 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 4:14 (S) ⇑
9 5NS 2/11 2020-04-19 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa I  
10 5NS 2/12 2020-05-09 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Orzeł” Wojnarowa II  
11 5NS 2/9 do ustalenia LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Start” Nowy Sącz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
KM
3
KB
4
PJ
5
RR
6
SD
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   3,5   3,5 2,5 4,5 14
2 (D) MKS „Radość” Gorlice II     2,5 4,5 3,5 2,5 13
3 (D) LUKS „Lipie” Lipie     3,5 2,5 2,5 2,5 11
4 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5     3,5 3,5 3,5 13
5 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5   3,5 4,5 3,5 15
7 (D) KS „Talar Team” Szczawa     4,0 4,5 3,0 4,5 16
8 (W) MKS „Radość” Gorlice II   2,0 4,5 4,5   3,0 14
Razem 2,5 9,0 14,5 26,5 19,5 24,0 96
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 2019/2020 974
2 KANTOR Michał 1989 M 2019/2020 1341
3 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 2019/2020 1610
4 PLICHTA Józef 1965 M 2019/2020 2191
5 RYBOWICZ Rafał 1991 M 2019/2020 679
6 SYWAŁA Dawid 2000 M 2019/2020 1995