LUKS „Lipie” Lipie (M)
Klub: LUKS „Lipie”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2019/2020 336
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 2019/2020 338
3 MRUK Piotr 1981 M 2019/2020 339
4 ODELGA Jan 1981 M 2019/2020 340
5 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2019/2020 598
6 PTAK Jacek 1976 M 2019/2020 2967
7 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2968
8 SZCZECINA Piotr 1998 M 2019/2020 914
9 WOLAK Michał 2002 M 2019/2020 2965
10 WÓJS Tomasz 1989 M 2019/2020 1853
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2019-09-29 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 7:11 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2019-11-03 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS „Lipie” Lipie 5:13 (S) ⇑
3 5NS 1/5 2019-11-23 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LUKS „Lipie” Lipie 11:7 (S) ⇓
4 5NS 1/6 2019-12-07 16:30 „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie  
5 5NS 1/3 2019-12-15 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2020-01-05 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 13:5 (S) ⇑
7 5NS 2/8 2020-02-23 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇑
8 5NS 2/9 2020-03-08 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 16:2 (S) ⇑
9 5NS 2/10 2020-03-28 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS „Lipie” Lipie  
10 5NS 2/11 2020-04-19 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa I  
11 5NS 2/12 2020-05-10 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LUKS „Lipie” Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CP
2
JP
3
MP
4
OZ
5
SG
6
SP
7
WT
1 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II     3,0 0,0   2,5 1,5 7
2 (W) MKS „Radość” Gorlice II   3,5 3,5     3,5 2,5 13
3 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I   3,0 2,0 0,0 1,0   1,0 7
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 4,5 3,5   0,0   3,5 1,5 13
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 4,5 4,5 0,0 0,0   1,5 13
7 (W) KS „Talar Team” Szczawa 3,0 2,5     2,0 4,5   12
8 (D) MKS „Radość” Gorlice II 4,0 4,5 3,0     4,5 0,0 16
Razem 14,0 21,5 16,0 0,0 3,0 18,5 8,0 81
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2019/2020 336
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 2019/2020 338
3 MRUK Piotr 1981 M 2019/2020 339
4 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2019/2020 598
5 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 2019/2020 2968
6 SZCZECINA Piotr 1998 M 2019/2020 914
7 WÓJS Tomasz 1989 M 2019/2020 1853