LKS „Kłos” Olkusz II (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMCZYK Igor 2005 M 2019/2020 2823
2 BALIK Robert 1976 M 2019/2020 1482
3 BRZEZIŃSKI Michał 2007 M 2019/2020 2896
4 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 M 2019/2020 2826
5 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 2019/2020 2614
6 CHROST Maciej 2007 M 2019/2020 2900
7 CHROST Wiktor 2003 M 2019/2020 2899
8 GAJER Filip 2006 M 2019/2020 2903
9 GAJEWSKI Marcin 1983 M 2019/2020 1484
10 IMIELSKI Marcin 1975 M 2019/2020 2842
11 KOWAL Łukasz 1983 M 2019/2020 2898
12 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 2019/2020 2617
13 MILCZAREK Piotr 1981 M 2019/2020 2897
14 MUDYNA Tomasz 1996 M 2019/2020 2616
15 NATKANIEC Michał 1980 M 2019/2020 2615
16 PACIA Bartłomiej 1976 M 2019/2020 2708
17 PAŁKA Patryk 2002 M 2019/2020 1759
18 POGAN Przemysław 1979 M 2019/2020 2841
19 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 2019/2020 2613
20 SKULSKI Bartosz 1982 M 2019/2020 2843
21 TOMSIA Sławomir 1979 M 2019/2020 2447
22 TOMSIA Szymon 2007 M 2019/2020 2901
23 TRZECIAK Jacek 1969 M 2019/2020 1837
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 12:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-15 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2019-12-01 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-08 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II  
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
10 5K 1/10 2020-01-12 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II  
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CP
3
IM
4
5
MT
6
NM
7
PP
8
PP
9
TJ
1 (D) PKS „Porta” Kraków I   2,5 1,0 1,5   2,5   0,0 1,5 9
2 (W) UKS „Gryf” Gdów II   3,5   1,0   1,5     3,0 9
3 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   1,5   0,0   1,5 0,0   2,0 5
4 (W) MKS KSOS Kraków IV   3,5 1,0 2,5 1,5 2,5       11
5 (D) KS „Jordan” Kraków 0,0 1,5   3,5   2,5   1,0 1,5 10
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków V   1,0   2,5   1,0     2,5 7
7 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0   2,0   0,0     1,0 3
Razem 0,0 13,5 2,0 13,0 1,5 11,5 0,0 1,0 11,5 54
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 M 2019/2020 2826
2 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 2019/2020 2614
3 IMIELSKI Marcin 1975 M 2019/2020 2842
4 KOWAL Łukasz 1983 M 2019/2020 2898
5 MUDYNA Tomasz 1996 M 2019/2020 2616
6 NATKANIEC Michał 1980 M 2019/2020 2615
7 PAŁKA Patryk 2002 M 2019/2020 1759
8 POGAN Przemysław 1979 M 2019/2020 2841
9 TRZECIAK Jacek 1969 M 2019/2020 1837