LKS „Kłos” Olkusz II (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMCZYK Igor 2005 M 2019/2020 2823
2 BALIK Robert 1976 M 2019/2020 1482
3 BRZEZIŃSKI Michał 2007 M 2019/2020 2896
4 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 M 2019/2020 2826
5 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 2019/2020 2614
6 CHROST Maciej 2007 M 2019/2020 2900
7 CHROST Wiktor 2003 M 2019/2020 2899
8 GAJER Filip 2006 M 2019/2020 2903
9 GAJEWSKI Marcin 1983 M 2019/2020 1484
10 IMIELSKI Marcin 1975 M 2019/2020 2842
11 KOWAL Łukasz 1983 M 2019/2020 2898
12 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 2019/2020 2617
13 MILCZAREK Piotr 1981 M 2019/2020 2897
14 MUDYNA Tomasz 1996 M 2019/2020 2616
15 NATKANIEC Michał 1980 M 2019/2020 2615
16 PACIA Bartłomiej 1976 M 2019/2020 2708
17 PAŁKA Patryk 2002 M 2019/2020 1759
18 POGAN Przemysław 1979 M 2019/2020 2841
19 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 2019/2020 2613
20 SKULSKI Bartosz 1982 M 2019/2020 2843
21 TOMSIA Sławomir 1979 M 2019/2020 2447
22 TOMSIA Szymon 2007 M 2019/2020 2901
23 TRZECIAK Jacek 1969 M 2019/2020 1837
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 12:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-15 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2019-12-01 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-22 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 (S) ⇑
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-13 19:00 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-21 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CP
3
IM
4
5
MT
6
NM
7
PP
8
PP
9
SB
10
TJ
1 (D) PKS „Porta” Kraków I   2,5 1,0 1,5   2,5   0,0   1,5 9
2 (W) UKS „Gryf” Gdów II   3,5   1,0   1,5       3,0 9
3 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   1,5   0,0   1,5 0,0     2,0 5
4 (W) MKS KSOS Kraków IV   3,5 1,0 2,5 1,5 2,5         11
5 (D) KS „Jordan” Kraków 0,0 1,5   3,5   2,5   1,0   1,5 10
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków V   1,0   2,5   1,0       2,5 7
7 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0   2,0   0,0       1,0 3
8 (W) „Q Team” Kraków   1,5   3,5   1,5       3,5 10
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 1,5     3,5   3,5   2,0   3,5 14
10 (W) LKS „Wisła” Rząska II   3,5   2,5 2,5     0,0 2,5   11
11 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III   3,0 0,0 1,5   2,0   0,0   1,5 8
Razem 1,5 21,5 2,0 24,0 4,0 18,5 0,0 3,0 2,5 20,0 97
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 M 2019/2020 2826
2 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 2019/2020 2614
3 IMIELSKI Marcin 1975 M 2019/2020 2842
4 KOWAL Łukasz 1983 M 2019/2020 2898
5 MUDYNA Tomasz 1996 M 2019/2020 2616
6 NATKANIEC Michał 1980 M 2019/2020 2615
7 PAŁKA Patryk 2002 M 2019/2020 1759
8 POGAN Przemysław 1979 M 2019/2020 2841
9 SKULSKI Bartosz 1982 M 2019/2020 2843
10 TRZECIAK Jacek 1969 M 2019/2020 1837