LKS „Wisła” Rząska II (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce
ul. Krakowska 122
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dominik Buła (tel. 790 790 601)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M 2019/2020 2078
2 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 M 2019/2020 2868
3 KUCAB Jakub 2003 M 2019/2020 2812
4 KULIG Oliwier 2007 M 2019/2020 2814
5 KURELUS Piotr 2005 M 2019/2020 2813
6 ŁABĘDŹ Janusz 1966 M 2019/2020 2638
7 NIEDBAŁA Tomasz 1978 M 2019/2020 2640
8 OSTROMĘCKI Rafał 1976 M 2019/2020 2260
9 REPTAK Grzegorz 1974 M 2019/2020 2867
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-22 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-10 19:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-14 18:30 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) ⇔
5 5K 1/5 2019-11-11 18:00 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2 (S) ⇓
7 5K 1/7 2019-11-26 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-08 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV  
9 5K 1/9 2020-01-08 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II  
10 5K 1/10 2020-01-12 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II  
11 5K 1/11 2020-01-19 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
KD
3
KJ
4
KP
5
ŁJ
6
NA
7
OR
8
RG
1 (D) KS „Jordan” Kraków 1,5     0,0   2,5 1,0 0,0 5
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0   0,0 0,0   2,5 1,5   4
3 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,5   0,0 0,0   3,5 0,0   5
4 (W) UKS „Gryf” Gdów II 2,5   0,5 0,5   3,5     7
5 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,0 0,0 0,0 0,0       0,0 1
6 (W) „Q Team” Kraków 2,0   0,0 0,0     0,0   2
7 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 0,5     1,0     0,0 4
Razem 11,0 0,5 0,5 0,5 1,0 12,0 2,5 0,0 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M 2019/2020 2078
2 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 M 2019/2020 2868
3 KUCAB Jakub 2003 M 2019/2020 2812
4 KURELUS Piotr 2005 M 2019/2020 2813
5 ŁABĘDŹ Janusz 1966 M 2019/2020 2638
6 NOWAK Artur 1987 M 2019/2020 2083
7 OSTROMĘCKI Rafał 1976 M 2019/2020 2260
8 REPTAK Grzegorz 1974 M 2019/2020 2867