KS „Podwawelski” Kraków VI (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: VI
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Poroszewski (tel. 602 443 612)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHMIELEWSKA Małgorzata 1981 K 2019/2020 2924
2 GNATYSHEN Yevhenii 2008 M 2019/2020 3026
3 KORDAS Konrad 1987 M 2019/2020 2595
4 KUREK Kinga 2001 K 2019/2020 2599
5 PIETROW Aleksander 2002 M 2019/2020 2730
6 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2019/2020 2592
7 SIEDLECKI Antoni 2004 M 2019/2020 2596
8 WĄS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 2878
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-06 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇓
5 5K 1/7 2019-11-15 19:00 MKS Centrum Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇓
7 5K 1/8 2019-12-07 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) ⇓
8 5K 1/5 2019-12-21 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-11 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
11 5K 1/11 2020-01-19 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7 (S) ⇔
12 5K 2/1 2020-02-22 14:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków VI 1:13 (S) ⇑
14 5K 2/4 2020-03-28 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
15 5K 2/7 2020-04-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
16 5K 2/8 2020-05-09 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
17 5K 2/9 2020-05-16 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - KS „Podwawelski” Kraków VI  
18 5K 2/5 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Wisła” Rząska II  
19 5K 2/3 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków VI - KS GOKiS Wiśniowa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GY
2
KK
3
KK
4
PA
5
PJ
6
SA
7
WB
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków V   0,0   0,5 1,5   0,0 2
2 (W) KS „Jordan” Kraków   0,0 0,0 0,0 1,0   0,0 1
3 (D) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 0,0 1,0 3,0   0,0 4
4 (W) PKS „Porta” Kraków I   0,0 0,0 0,0     0,0 0
5 (W) MKS Centrum Kraków IV   1,0 0,0   2,0 0,0 1,0 4
6 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0 0,0     0,0 0,0 0
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II     1,0   2,0 0,0 1,0 4
8 (D) „Q Team” Kraków   0,0 0,0   1,0   1,0 2
9 (W) LKS „Kłos” Olkusz II   0,0 0,0 0,0 0,0     0
10 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 1,0 1,5     3,5   1,0 7
11 (W) LKS „Wisła” Rząska II   3,5 1,0 1,5   1,0   7
12 (D) „Siemacha” Kraków II 0,0 2,0   1,5   0,5 2,0 6
13 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 1,5 3,0   2,5   2,5 3,5 13
Razem 2,5 11,0 2,0 7,0 14,0 4,0 9,5 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GNATYSHEN Yevhenii 2008 M 2019/2020 3026
2 KORDAS Konrad 1987 M 2019/2020 2595
3 KUREK Kinga 2001 K 2019/2020 2599
4 PIETROW Aleksander 2002 M 2019/2020 2730
5 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2019/2020 2592
6 SIEDLECKI Antoni 2004 M 2019/2020 2596
7 WĄS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 2878