MKS KSOS Kraków IV (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRUSTEK Arsen 2006 M 2018/2019 2272
2 DĄBEK Michał 2004 M 2019/2020 2828
3 DIETRICH Aleksander 2004 M 2019/2020 2271
4 GARDOŃ Jakub 2006 M 2019/2020 2111
5 KONSTANTYN Kaja 2009 K 2019/2020 1874
6 KROKOS Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2238
7 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 2019/2020 2766
8 MAJDAK Rafał 2006 M 2019/2020 1666
9 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2018/2019 1416
10 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2019/2020 2441
11 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 2019/2020 2769
12 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 2019/2020 1903
13 POJASEK Wojciech 2005 M 2019/2020 2134
14 RADEK Arkadiusz 1994 M 2019/2020 1908
15 STOCHEL Adam 2006 M 2019/2020 1641
16 STOCHEL Tomasz 1973 M 2019/2020 1962
17 SZEWCZYK Hubert 2005 M 2019/2020 1505
18 SZEWCZYK Maria 2008 K 2019/2020 2533
19 UTYLSKA Karolina 2011 K 2019/2020 2110
20 UTYLSKI Kornel 2008 M 2019/2020 1873
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 11:3 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-05 12:00 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8 ⇑
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II  
5 5K 1/5 2019-11-08 18:30 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I  
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV  
7 5K 1/7 2019-11-29 18:30 MKS KSOS Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI  
8 5K 1/8 2019-12-08 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV  
9 5K 1/9 2020-01-03 18:30 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków  
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV  
11 5K 1/11 2020-01-17 18:30 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
DA
3
GJ
4
KB
5
MR
6
PB
7
PM
8
SA
9
UK
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0       0,0 0,0 1,0 2,0   3
2 (D) „Q Team” Kraków 0,0 2,0 0,0 0,0     0,0   0,0 2
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III                   0
Razem 0,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 2,0 0,0 5
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 2019/2020 2828
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 2019/2020 2271
3 GARDOŃ Jakub 2006 M 2019/2020 2111
4 KROKOS Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2238
5 MAJDAK Rafał 2006 M 2019/2020 1666
6 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 2019/2020 2769
7 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 2019/2020 1903
8 STOCHEL Adam 2006 M 2019/2020 1641
9 UTYLSKI Kornel 2008 M 2019/2020 1873