TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2019/2020 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2019/2020 924
4 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
5 KOŁODZIEJ Justyna 2002 K 2019/2020 2680
6 KOŁODZIEJ Michał 2004 M 2019/2020 2765
7 KOPCZYK Adrian 1991 M 2019/2020 239
8 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2019/2020 1789
9 NOWORYTA Anna 1981 K 2019/2020 928
10 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 2019/2020 927
11 SITARZ Krzysztof 1985 M 2019/2020 561
12 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2019/2020 1014
13 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2019/2020 238
14 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
15 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2019/2020 967
16 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 09:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-04 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-15 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/5 2019-11-07 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 (S) ⇑
5 5K 1/6 2019-11-23 11:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II  
6 5K 1/7 2019-11-29 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II  
7 5K 1/8 2019-12-07 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II  
8 5K 1/9 2020-01-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V  
9 5K 1/10 2020-01-12 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II  
10 5K 1/11 2020-01-17 18:30 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II  
11 5K 1/4 do ustalenia TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
KA
3
KM
4
WM
5
WJ
6
ZP
7
ZR
1 (W) „Q Team” Kraków 1,5 2,5 2,5 2,5       9
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,5 3,5 1,0 1,0   0,0   8
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz II   3,5 2,5 1,0     2,0 9
4 (D) UKS „Gryf” Gdów II     3,5 2,5 0,5   3,5 10
Razem 4,0 9,5 9,5 7,0 0,5 0,0 5,5 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 KOPCZYK Adrian 1991 M 2019/2020 239
3 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2019/2020 1789
4 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2019/2020 238
5 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
6 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2019/2020 967
7 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176