„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 09:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-05 12:00 MKS „Centrum” Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-20 16:00 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-11-08 18:00 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇓
5 5K 1/6 2019-11-24 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2 (S) ⇑
6 5K 1/7 2019-11-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇑
7 5K 1/5 2019-12-21 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇑
8 5K 1/8 2019-12-22 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
10 5K 1/10 2020-01-08 18:30 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-19 09:00 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 4:10 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-29 09:00 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 (S) ⇓
13 5K 2/3 2020-03-15 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III  
14 5K 2/2 2020-03-22 10:00 KS „Podwawelski” Kraków V - „Q Team” Kraków  
15 5K 2/5 2020-04-04 11:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków  
16 5K 2/6 2020-04-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - „Q Team” Kraków  
17 5K 2/7 2020-04-28 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków  
18 5K 2/8 2020-05-10 09:00 „Q Team” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków V  
19 5K 2/9 2020-05-17 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Q Team” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
DD
3
KS
4
PBM
5
SM
6
WT
7
WD
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,0 1,0   1,0   3,0 0,0 5
2 (W) MKS „Centrum” Kraków IV 2,5       3,5 3,5 2,5 12
3 (W) KS „Jordan” Kraków 0,0 2,0   3,5   3,5   9
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 1,0     1,0 0,0 2,0   4
5 (D) LKS „Wisła” Rząska II 2,5 2,5       3,5 3,5 12
6 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 3,0     1,5 2,0 2,5   9
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5   2,5     3,5 2,5 12
8 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 2,0   0,0 0,0 2,0   4
9 (D) PKS „Porta” Kraków I 0,5 2,5       2,5 1,5 7
10 (W) UKS „Gryf” Gdów II 2,5     3,5   2,5 2,5 11
11 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 1,0   1,0   2,0   4
12 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0     0,0   1,0 0,0 1
Razem 15,5 11,0 2,5 11,5 5,5 31,5 12,5 90
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2019/2020 218
2 DULIAN Dariusz 1967 M 2019/2020 1274
3 KURDZIEL Stanisław 1956 M 2019/2020 536
4 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2019/2020 412
5 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2019/2020 1194
6 WALA Tomasz 1976 M 2019/2020 1005
7 WOŹNY Dariusz 1986 M 2019/2020 778