UKS „Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kowalski (tel. 509 674 972)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K 2019/2020 1625
2 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2019/2020 1827
3 MIERNIK Jan 2007 M 2019/2020 2507
4 PAJORSKI Kacper 2006 M 2019/2020 2553
5 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2019/2020 2424
6 PERZ Izabela 2008 K 2019/2020 2340
7 PILCH Aleksander 2008 M 2019/2020 2550
8 PILCH Mikołaj 2011 M 2019/2020 2551
9 TURECKI Jakub 2011 M 2019/2020 1839
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) ⇔
2 5K 1/2 2019-10-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II  
5 5K 1/5 2019-11-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II  
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV  
7 5K 1/7 2019-12-01 16:00 KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II  
8 5K 1/8 2019-12-07 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V  
9 5K 1/9 2020-01-05 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II  
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków  
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
MR
3
MJ
4
PK
5
PM
6
PI
7
PA
8
PM
9
TJ
1 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 1,5   1,5     1,5 2,5     7
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 1,0 0,0 0,0   0,5 1,0 1,5 1,0 0,0 5
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI 2,5   1,5 1,0 2,5 2,5       10
Razem 5,0 0,0 3,0 1,0 3,0 5,0 4,0 1,0 0,0 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K 2019/2020 1625
2 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2019/2020 1827
3 MIERNIK Jan 2007 M 2019/2020 2507
4 PAJORSKI Kacper 2006 M 2019/2020 2553
5 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2019/2020 2424
6 PERZ Izabela 2008 K 2019/2020 2340
7 PILCH Aleksander 2008 M 2019/2020 2550
8 PILCH Mikołaj 2011 M 2019/2020 2551
9 TURECKI Jakub 2011 M 2019/2020 1839