PKS „Porta” Kraków I (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartosz Zapalski
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLISĘGA Sebastian 1974 M 2019/2020 2709
2 KMIEĆ Paweł 1972 M 2019/2020 2283
3 KOHUTEK Konrad 1976 M 2019/2020 1830
4 MICHALIK Patrycja 2005 K 2019/2020 1704
5 PEREK Robert 1973 M 2019/2020 1833
6 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 2019/2020 2621
7 PORĘBSKI Marcin 1979 M 2019/2020 2710
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 12:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-05 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-14 18:30 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI  
5 5K 1/5 2019-11-08 18:30 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I  
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II  
7 5K 1/7 2019-11-30 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I  
8 5K 1/8 2019-12-07 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków  
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I  
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża  
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
KP
3
KK
4
PR
5
PB
6
PM
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 2,0 1,0 0,0   2,0 5
2 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,0 3,0 3,0 1,0 0,0 0,0 7
3 (W) LKS „Wisła” Rząska II 1,0 3,5 2,5     2,0 9
Razem 1,0 8,5 6,5 1,0 0,0 4,0 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLISĘGA Sebastian 1974 M 2019/2020 2709
2 KMIEĆ Paweł 1972 M 2019/2020 2283
3 KOHUTEK Konrad 1976 M 2019/2020 1830
4 PEREK Robert 1973 M 2019/2020 1833
5 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 2019/2020 2621
6 PORĘBSKI Marcin 1979 M 2019/2020 2710