SMS „Solne Miasto” Wieliczka (M)
Klub: SMS „Solne Miasto” Wieliczka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
Podstolice 204
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adrian Garycki (tel. 603 721 717)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 12:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-04 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-26 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-07 17:30 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III 1:13 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-29 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
7 5K 1/8 2019-12-07 11:00 PKS „Porta” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
8 5K 1/7 2019-12-08 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:14 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS GOKiS Wiśniowa 2:12 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-18 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-20 17:00 UKS „Gryf” Gdów II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków VI 1:13 (S) ⇓
14 5K 2/4 2020-03-28 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II  
15 5K 2/5 2020-04-04 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
16 5K 2/7 2020-04-25 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów II  
17 5K 2/8 2020-05-09 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
18 5K 2/9 2020-05-16 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - LKS „Wisła” Rząska II  
19 5K 2/3 do ustalenia LKS „Wisła” Rząska II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BO
2
BS
3
CY
4
GJ
5
MM
6
OK
7
PN
8
PD
9
SJ
10
TN
11
WK
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   0,0 0,0       0,0 2,0   0,0   2
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0 0,0   0,0     0,0 0,0     0
3 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki   0,0 0,0   0,0 0,0 0,0   0,0     0
4 (W) MKS „Centrum” Kraków III   0,0 0,0       0,0   0,0     0
5 (D) UKS „Gryf” Gdów III     1,0     0,0 0,0   0,0     1
6 (W) LKS „Wisła” Rząska I   0,0 0,0     0,0 0,0         0
7 (W) PKS „Porta” Kraków II 0,0 0,0   0,0             0,0 0
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0 0,0       0,0   0,0     0
9 (D) KS GOKiS Wiśniowa   0,0 1,0       0,0   1,0     2
10 (W) „Siemacha” Kraków II     0,5       1,0 2,5 0,0     4
11 (W) MKS „Centrum” Kraków V   0,0         0,0   0,0   0,0 0
12 (W) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 0,0       0,0   0,0     0
13 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI     0,0     1,0 0,0   0,0     1
Razem 0,0 0,0 2,5 0,0 0,0 1,0 1,0 4,5 1,0 0,0 0,0 10
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELA Oliwier 2007 M 2019/2020 2856
2 BULIŃSKI Sebastian 2008 M 2019/2020 2847
3 CHORNYI Yehor 2006 M 2019/2020 2883
4 GALIAK Jan 2009 M 2019/2020 2997
5 MARSZALIK Mikołaj 2010 M 2019/2020 2805
6 OLEKSA Kacper 2008 M 2019/2020 2855
7 PŁAWIŃSKI Natan 2008 M 2019/2020 2852
8 PRZEPOLSKI Dominik 2003 M 2019/2020 2440
9 SALETNIK Jakub 2008 M 2019/2020 2849
10 TURCZA Nicola 2009 K 2019/2020 2846
11 WADAS Karol 2009 M 2019/2020 2999