KS GOKiS Wiśniowa (M)
Klub: KS GOKiS Wiśniowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 701
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Damian Pazdur (tel. 691 801 151)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Andrzej Kuchnia (tel. 570 554 182)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M 2019/2020 1858
2 CHLIPAŁA Józef 1972 M 2019/2020 2866
3 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 2019/2020 2862
4 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 2019/2020 2857
5 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M 2019/2020 2859
6 STALMACH Zbigniew 1966 M 2019/2020 2860
7 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 2019/2020 2858
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-10-02 18:00 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-27 15:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-09 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa  
7 5K 1/7 2019-11-30 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS GOKiS Wiśniowa  
8 5K 1/8 2019-12-07 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki  
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS GOKiS Wiśniowa  
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - MKS KSOS Kraków V  
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CG
2
CJ
3
KAD
4
MMM
5
RBM
6
SZ
7
ŻDP
1 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0   0,0 0,0   0,0 0,0 0
2 (W) UKS „Gryf” Gdów III 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0,0 0
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków V     0,0 0,0   0,0 1,0 1
5 (D) PKS „Porta” Kraków II 0,0   0,0 0,0     0,0 0
Razem 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M 2019/2020 1858
2 CHLIPAŁA Józef 1972 M 2019/2020 2866
3 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 2019/2020 2862
4 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 2019/2020 2857
5 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M 2019/2020 2859
6 STALMACH Zbigniew 1966 M 2019/2020 2860
7 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 2019/2020 2858