UKS „Gryf” Gdów III (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Marchewka (tel. 502 584 443)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARYCKI Adrian 1996 M 2019/2020 658
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 2019/2020 1636
3 GUZIK Iwona 1986 K 2019/2020 2556
4 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2019/2020 2388
5 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2019/2020 1324
6 MARCHEWKA Artur 1976 M 2019/2020 1298
7 WCISŁO Konrad 2005 M 2019/2020 1329
8 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2019/2020 158
9 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2019/2020 80
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/1 2019-10-16 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1 (S) ⇑
4 5K 1/5 2019-11-07 17:30 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III 1:13 (S) ⇑
5 5K 1/4 2019-11-16 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III 4:10 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS KSOS Kraków V 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-11-29 17:00 UKS „Gryf” Gdów III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 13:1 (S) ⇑
8 5K 1/8 2019-12-21 17:00 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇑
9 5K 1/9 2020-01-04 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki 13:1 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO ⇑
12 5K 2/1 2020-02-16 13:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 5:9 (S) ⇑
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - TKS „Opoka” Trzebinia II  
14 5K 2/3 2020-03-14 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III  
15 5K 2/4 2020-03-28 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III  
16 5K 2/6 2020-04-18 13:00 MKS KSOS Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III  
17 5K 2/7 2020-04-25 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża  
18 5K 2/8 2020-05-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów III  
19 5K 2/9 2020-05-16 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Bronowianka” Kraków V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
GA
3
GI
4
KM
5
MA
6
WK
7
ZE
8
ZT
1 (D) KS GOKiS Wiśniowa   3,5   3,5   3,5 3,5   14
2 (W) „Siemacha” Kraków II   3,5   3,5 3,5 3,5     14
3 (D) PKS „Porta” Kraków II   2,0   3,5 2,5 1,5   3,5 13
4 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5   2,5 3,5   3,5     13
5 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   3,5   2,5 1,5 2,5     10
6 (D) MKS KSOS Kraków V     0,0 3,0 3,0 2,0   2,0 10
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   1,5   2,0 2,5 3,5   3,5 13
8 (W) KS „Podwawelski” Kraków V   1,5   3,0 1,5 1,5   3,5 11
9 (W) MKS KSOS Kraków III   3,5     3,5 3,5   3,5 14
10 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 2,5     3,5   3,5   3,5 13
11 (D) LKS „Wisła” Rząska I                 0
12 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża       2,5 2,5 1,0   3,0 9
Razem 6,0 19,0 2,5 30,5 20,5 29,5 3,5 22,5 134
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARYCKI Adrian 1996 M 2019/2020 658
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 2019/2020 1636
3 GUZIK Iwona 1986 K 2019/2020 2556
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2019/2020 1324
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 2019/2020 1298
6 WCISŁO Konrad 2005 M 2019/2020 1329
7 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2019/2020 158
8 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2019/2020 80