UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2018/2019 1335
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
4 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
5 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
7 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
8 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
9 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
10 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
11 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-13 11:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-27 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III  
5 5K 1/5 2019-11-09 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
6 5K 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa  
7 5K 1/7 2019-11-30 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III  
8 5K 1/8 2019-12-08 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków V  
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
10 5K 1/10 2020-01-12 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III  
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
SZ
3
ŚS
4
ŚJ
5
TS
6
ŻP
1 (D) MKS KSOS Kraków III 2,5     3,5 3,5 3,5 13
2 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 3,5 3,5     2,5 3,5 13
3 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,5   3,5 0,5 3,5 1,0 10
Razem 7,5 3,5 3,5 4,0 9,5 8,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
2 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
3 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
4 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
5 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
6 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489