UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2018/2019 1335
2 BUCZEK Marcin 1986 M 2019/2020 2974
3 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
4 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
5 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 M 2019/2020 959
6 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
7 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
8 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
9 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
11 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
12 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
13 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-13 11:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/5 2019-11-13 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇑
5 5K 1/4 2019-11-16 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III 4:10 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-12-08 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:14 (S) ⇑
8 5K 1/8 2019-12-15 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków V 1:13 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
10 5K 1/10 2020-01-12 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
KJA
3
KA
4
KM
5
SZ
6
ŚS
7
ŚJ
8
TS
9
ŻP
1 (D) MKS KSOS Kraków III       2,5     3,5 3,5 3,5 13
2 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki       3,5 3,5     2,5 3,5 13
3 (W) LKS „Wisła” Rząska I       1,5   3,5 0,5 3,5 1,0 10
4 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5     2,5 3,5       3,5 13
5 (D) UKS „Gryf” Gdów III     2,0   1,0 1,0 0,0   0,0 4
6 (D) KS GOKiS Wiśniowa   3,5   3,5       3,5 3,5 14
7 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka       3,5     3,5 3,5 3,5 14
8 (D) MKS KSOS Kraków V       0,0     0,0 0,0 1,0 1
9 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     2,0     3,0 0,0 0,0 2,0 7
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków V     0,0       0,0 2,0 1,0 3
11 (D) PKS „Porta” Kraków II     1,0     0,0 0,0 2,0 1,0 4
Razem 3,5 3,5 5,0 17,0 8,0 7,5 7,5 20,5 23,5 96
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUCZEK Marcin 1986 M 2019/2020 2974
2 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 M 2019/2020 959
3 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
4 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
6 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
7 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2019/2020 718
8 TALAGA Samuel 1999 M 2019/2020 670
9 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489