KS „Podwawelski” Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Sobucki (tel. 605 137 683)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2019/2020 922
2 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
3 FILEK Maciej 2000 M 2019/2020 1393
4 JANIK Grzegorz 1977 M 2019/2020 2664
5 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
6 NOWAK Alojzy 1964 M 2019/2020 580
7 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
8 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2019/2020 624
9 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2019/2020 2251
10 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2019/2020 353
11 WOLANIN Piotr 2001 M 2019/2020 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 12:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 14:00 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków V 4:10 (S) ⇓
3 5K 1/4 2019-10-27 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa  
4 5K 1/5 2019-11-09 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V  
5 5K 1/6 2019-11-24 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki  
6 5K 1/7 2019-12-01 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V  
7 5K 1/8 2019-12-08 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III  
8 5K 1/9 2020-01-04 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V  
9 5K 1/10 2020-01-12 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III  
10 5K 1/11 2020-01-19 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
11 5K 1/3 do ustalenia „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FM
2
MJ
3
PM
4
RM
5
SM
6
WP
1 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2,5   3,5   2,5 3,5 12
2 (D) MKS KSOS Kraków V 0,0 3,0   0,0 0,0 1,0 4
Razem 2,5 3,0 3,5 0,0 2,5 4,5 16
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FILEK Maciej 2000 M 2019/2020 1393
2 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
3 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
4 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2019/2020 624
5 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2019/2020 2251
6 WOLANIN Piotr 2001 M 2019/2020 1886