KS „Podwawelski” Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Sobucki (tel. 605 137 683)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2019/2020 922
2 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
3 FILEK Maciej 2000 M 2019/2020 1393
4 JANIK Grzegorz 1977 M 2019/2020 2664
5 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
6 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
7 NOWAK Alojzy 1964 M 2019/2020 580
8 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
9 POJNAR Marcin 1991 M 2019/2020 627
10 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2019/2020 624
11 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2019/2020 2251
12 WOLANIN Piotr 2001 M 2019/2020 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 12:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 14:00 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków V 4:10 (S) ⇓
3 5K 1/4 2019-10-27 15:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 (S) ⇑
4 5K 1/3 2019-10-30 17:30 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-09 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V 3:11 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-24 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-12-12 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-21 17:00 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/9 2019-12-30 17:30 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-12 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-19 09:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
FM
3
JG
4
MJ
5
MR
6
PM
7
PM
8
RM
9
SM
10
WP
1 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka   2,5       3,5     2,5 3,5 12
2 (D) MKS KSOS Kraków V   0,0   3,0       0,0 0,0 1,0 4
3 (D) KS GOKiS Wiśniowa         2,5     3,5 3,5 3,5 13
4 (W) „Siemacha” Kraków II   2,5 3,5           2,5 3,5 12
5 (W) MKS KSOS Kraków III         2,0 3,5     2,5 3,0 11
6 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki         2,0     3,0 1,0 2,0 8
7 (W) LKS „Wisła” Rząska I   0,0           0,5 0,5 3,0 4
8 (D) UKS „Gryf” Gdów III         0,0     2,0 0,0 1,0 3
9 (W) PKS „Porta” Kraków II 1,0             3,0 0,0 1,0 5
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III             3,5 3,5 1,5 2,5 11
11 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II             3,5 2,5 1,0 3,0 10
Razem 1,0 5,0 3,5 3,0 6,5 7,0 7,0 18,0 15,0 27,0 93
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2019/2020 922
2 FILEK Maciej 2000 M 2019/2020 1393
3 JANIK Grzegorz 1977 M 2019/2020 2664
4 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
5 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
6 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
7 POJNAR Marcin 1991 M 2019/2020 627
8 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2019/2020 624
9 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2019/2020 2251
10 WOLANIN Piotr 2001 M 2019/2020 1886