„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2019/2020 1333
2 BUCH Marcin Mariusz 1969 M 2019/2020 2392
3 DOMANIK Grzegorz 1976 M 2019/2020 2830
4 GIBAŁA Marcin 1976 M 2018/2019 1336
5 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2019/2020 2253
6 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2019/2020 1751
7 KUC Leszek 1970 M 2019/2020 2000
8 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2019/2020 1969
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2019-10-04 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/1 2019-10-11 18:30 MKS KSOS Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II  
5 5K 1/5 2019-11-10 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
6 5K 1/6 2019-11-22 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III  
7 5K 1/7 2019-11-30 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
8 5K 1/8 2019-12-06 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I  
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
10 5K 1/10 2020-01-10 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II  
11 5K 1/11 2020-01-19 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
DG
3
GA
4
KW
5
KL
6
ND
1 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 1,5 2,0 3,5   3,5 3,5 14
2 (W) MKS KSOS Kraków V 1,5   3,5 0,0 2,0 0,0 7
3 (W) KS GOKiS Wiśniowa 3,5   3,5   3,5 3,5 14
Razem 6,5 2,0 10,5 0,0 9,0 7,0 35
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2019/2020 1333
2 DOMANIK Grzegorz 1976 M 2019/2020 2830
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2019/2020 2253
4 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2019/2020 1751
5 KUC Leszek 1970 M 2019/2020 2000
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2019/2020 1969