TG „Sokół” Gniazdo Zakopane (M)
Klub: TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem
Suche 115A
34-520 Poronin
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Janusz Motyka (tel. 609 501 708)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRELA Antoni 1945 M 2019/2020 3014
2 KLISZCZ Tadeusz 1961 M 2019/2020 1553
3 MORAWETZ Krzysztof 1955 M 2019/2020 2958
4 MOTYKA Jakub 2001 M 2019/2020 2908
5 MOTYKA Janusz 1972 M 2019/2020 2904
6 OBRZUT Włodzimierz 1965 M 2019/2020 2906
7 ORLIKOWSKI Sebastian 1986 M 2019/2020 2907
8 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963 M 2019/2020 581
9 WOJAS Wojciech 1975 M 2019/2020 2905
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-30 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇓
2 5NT 1/2 2019-10-16 18:00 ULKS „Lachowice” II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 11:3 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-18 19:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 4:10 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7 (S) ⇔
5 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2019-11-23 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek 0:14 (S) ⇓
8 5NT 1/8 2019-12-06 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9 (S) ⇑
9 5NT 1/10 2020-01-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3:11 (S) ⇑
10 5NT 1/9 2020-01-14 18:30 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7 (S) ⇔
11 5NT 1/11 2020-01-20 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2 (S) ⇑
12 5NT 2/12 2020-02-21 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - UKS „Tornado” Waksmund  
13 5NT 2/13 2020-03-06 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4 (S) ⇑
14 5NT 2/14 2020-03-27 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
15 5NT 2/15 2020-04-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
16 5NT 2/16 2020-05-08 17:00 KS „Unia” Naprawa - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
KT
3
MK
4
MJ
5
OW
6
OS
7
SK
8
WW
1 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III       0,0 1,0   2,0 0,0 3
2 (W) ULKS „Lachowice” II     0,0 0,0     3,0 0,0 3
3 (D) KS „Unia” Naprawa     0,0 0,0     3,0 1,0 4
4 (W) UKS „Tornado” Waksmund     0,5 1,5     3,5 1,5 7
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV     2,5 3,0   3,5 0,5 2,5 12
6 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna     0,0 0,0   0,0 1,0 0,0 1
7 (D) LKS „Victoria” Nidek     0,0 0,0   0,0 0,0 0,0 0
8 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec     3,5 1,5     3,5 0,5 9
9 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,0 1,0 2,0 2,5     3,5   11
10 (D) MKS „Skawa” Wadowice III     1,0 1,5     3,5 1,0 7
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III 1,5   3,5 1,0     3,5 2,5 12
13 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 1,5   3,5 1,5     2,0 1,5 10
Razem 5,0 1,0 16,5 12,5 1,0 3,5 29,0 10,5 79
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRELA Antoni 1945 M 2019/2020 3014
2 KLISZCZ Tadeusz 1961 M 2019/2020 1553
3 MORAWETZ Krzysztof 1955 M 2019/2020 2958
4 MOTYKA Janusz 1972 M 2019/2020 2904
5 OBRZUT Włodzimierz 1965 M 2019/2020 2906
6 ORLIKOWSKI Sebastian 1986 M 2019/2020 2907
7 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963 M 2019/2020 581
8 WOJAS Wojciech 1975 M 2019/2020 2905