KTS „Victoria” Spytkowice III (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Woźnikach
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 2019/2020 2519
2 BRYŁA Rafał 2006 M 2019/2020 2704
3 KORNAŚ Karol 2008 M 2019/2020 2885
4 MUCHA Daniel 1990 M 2019/2020 2886
5 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2019/2020 2096
6 PLACEK Dominik 2008 M 2019/2020 2770
7 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 2019/2020 2888
8 STUDNICKA Anna 2006 K 2019/2020 2070
9 ŚLUSARCZYK Michał 1990 M 2019/2020 2887
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2019-10-04 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III  
2 5NT 1/1 2019-10-09 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Tornado” Waksmund  
4 5NT 1/4 2019-10-25 17:00 KS „Unia” Naprawa - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0 (S) ⇓
5 5NT 1/6 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 (S) ⇓
6 5NT 1/9 2019-10-26 13:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 5:9 (S) ⇓
7 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12 (S) ⇓
8 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇓
9 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0 (S) ⇓
10 5NT 1/10 2020-01-11 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice III 10:4 (S) ⇓
11 5NT 1/11 2020-01-20 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BR
3
KK
4
PJ
5
PD
6
PM
7
SA
2 (D) ULKS „Lachowice” II 0,0 0,0   0,0     0,0 0
4 (W) KS „Unia” Naprawa 0,0 0,0     0,0   0,0 0
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 0,0 0,0     0,0   1,0 1
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 0,0 2,0     0,0   3,0 5
7 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0   1,0 0,0 1,0   2
8 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,0 0,0 0,0   0,0   2,0 3
9 (W) LKS „Victoria” Nidek 0,0 0,0       0,0 0,0 0
10 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 0,5 0,5       3,0 0,0 4
11 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 0,0 1,0     0,0   1,0 2
Razem 1,5 3,5 0,0 1,0 0,0 4,0 7,0 17
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 2019/2020 2519
2 BRYŁA Rafał 2006 M 2019/2020 2704
3 KORNAŚ Karol 2008 M 2019/2020 2885
4 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2019/2020 2096
5 PLACEK Dominik 2008 M 2019/2020 2770
6 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 2019/2020 2888
7 STUDNICKA Anna 2006 K 2019/2020 2070