MKS „Skawa” Wadowice III (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2019/2020 506
2 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2019/2020 1658
3 GAŁUSZKA Piotr 2009 M 2019/2020 2150
4 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2019/2020 1796
5 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 2019/2020 2824
6 KACZMARCZYK Karol 2011 M 2019/2020 2693
7 KRUPA Magdalena 1991 K 2019/2020 2952
8 KUBERA Dawid 2007 M 2019/2020 2274
9 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2019/2020 1876
10 WCISŁO Patryk 2007 M 2019/2020 1823
11 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 M 2019/2020 2777
12 ZAJDA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 1877
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 (S) ⇓
2 5NT 1/2 2019-10-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - ULKS „Lachowice” II 6:8 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III  
5 5NT 1/11 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 4:10 (S) ⇑
6 5NT 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
7 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice III  
8 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III  
9 5NT 1/8 2019-12-07 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa  
10 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III  
11 5NT 1/10 2020-01-11 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
KK
3
KM
4
KD
5
MP
6
WP
7
WM
8
ZB
1 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5   0,0 0,0   0,5     3
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   0,0     2,0   1,0 1,0 4
3 (D) ULKS „Lachowice” II 2,0     0,5 1,0 2,5     6
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V   0,0     3,5   3,0 3,5 10
Razem 4,5 0,0 0,0 0,5 6,5 3,0 4,0 4,5 23
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2019/2020 1658
2 KACZMARCZYK Karol 2011 M 2019/2020 2693
3 KRUPA Magdalena 1991 K 2019/2020 2952
4 KUBERA Dawid 2007 M 2019/2020 2274
5 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2019/2020 1876
6 WCISŁO Patryk 2007 M 2019/2020 1823
7 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 M 2019/2020 2777
8 ZAJDA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 1877