UKS „Tornado” Waksmund (M)
Klub: UKS „Tornado” Waksmund
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paulina Pęksa (tel. 534 443 914)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIELSKA Emilia 2007 K 2019/2020 1657
2 FUŁA Kamila 2007 K 2019/2020 2414
3 HANDZEL Weronika 2004 K 2018/2019 1231
4 KAMIŃSKA Martyna 2006 K 2019/2020 2142
5 KOLASA Dawid 1969 M 2019/2020 980
6 KOLASA Iwona 2007 K 2019/2020 1474
7 KUNKA Aleksandra 2008 K 2019/2020 2528
8 PARZĄTKA Karolina 2007 K brak 2413
9 SIUTA Julia 2007 K brak 2412
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-27 18:00 LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 (S) ⇓
2 5NT 1/2 2019-10-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Tornado” Waksmund  
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7 (S) ⇔
5 5NT 1/5 2019-11-05 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇓
6 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2019-12-03 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9 (S) ⇓
8 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 2:12 (S) ⇑
9 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6 (S) ⇑
10 5NT 1/10 2020-01-11 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund  
11 5NT 1/11 2020-01-17 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Unia” Naprawa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
KD
3
KI
4
KA
1 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0 0,0 0,0 1,0 2
2 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0 2,5 2,5 0,0 5
4 (D) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3,0 2,0 2,0 0,0 7
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,5 3,5 1,0 0,0 5
6 (W) ULKS „Lachowice” II 0,0 2,0 2,5 0,5 5
7 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 0,0 2,0 2,0 1,0 5
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,5 3,5 3,5 2,5 12
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 1,5 3,5 3,0 0,0 8
Razem 8,5 19,0 16,5 5,0 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KAMIŃSKA Martyna 2006 K 2019/2020 2142
2 KOLASA Dawid 1969 M 2019/2020 980
3 KOLASA Iwona 2007 K 2019/2020 1474
4 KUNKA Aleksandra 2008 K 2019/2020 2528