KS „Gorce” Nowy Targ IV (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
2 GALICA Mateusz 2007 M 2019/2020 2707
3 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
4 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
5 KLAG Franciszek 2009 M 2019/2020 2115
6 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
7 KOWALCZYK Michał 2007 M 2019/2020 1510
8 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 2019/2020 714
9 KWIATKOWSKI Kacper 2004 M 2018/2019 1467
10 LECH Maja 2009 K 2019/2020 2116
11 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
12 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2019/2020 985
13 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2019/2020 2571
14 MROCZKA Alicja 2008 K 2019/2020 2112
15 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2131
16 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 2019/2020 2573
17 ŚCIESZKA Karolina 2004 K 2019/2020 1501
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-27 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 0:14 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-21 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV 13:1 (S) ⇓
5 5NT 1/6 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 (S) ⇑
6 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II  
8 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
9 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
10 5NT 1/10 2020-01-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa  
11 5NT 1/11 2020-01-18 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KF
3
LM
4
MM
5
MA
6
PN
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 1,0 3,5 2,5 3,5 2,5 1,0 14
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice III   1,5 1,5 2,5 3,5 1,0 10
3 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec   0,0 1,0 1,0 1,0 0,0 3
4 (W) LKS „Victoria” Nidek   0,0 0,0 0,0 1,0   1
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III   1,5 3,5 3,5 2,5 2,0 13
6 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane   1,0 1,0 0,0 0,0   2
Razem 1,0 7,5 9,5 10,5 10,5 4,0 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GALICA Mateusz 2007 M 2019/2020 2707
2 KLAG Franciszek 2009 M 2019/2020 2115
3 LECH Maja 2009 K 2019/2020 2116
4 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2019/2020 2571
5 MROCZKA Alicja 2008 K 2019/2020 2112
6 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 2019/2020 2573