KS „Gorce” Nowy Targ IV (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
2 GALICA Mateusz 2007 M 2019/2020 2707
3 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
4 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
5 KLAG Franciszek 2009 M 2019/2020 2115
6 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
7 KOWALCZYK Michał 2007 M 2019/2020 1510
8 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 2019/2020 714
9 KWIATKOWSKI Kacper 2004 M 2018/2019 1467
10 LECH Maja 2009 K 2019/2020 2116
11 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
12 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2019/2020 985
13 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2019/2020 2571
14 MROCZKA Alicja 2008 K 2019/2020 2112
15 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2131
16 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 2019/2020 2573
17 ŚCIESZKA Karolina 2004 K 2019/2020 1501
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-27 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 0:14 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-21 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV 13:1 (S) ⇓
5 5NT 1/6 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 (S) ⇑
6 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 5:9 (S) ⇓
8 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6 (S) ⇓
9 5NT 1/8 2020-01-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇓
10 5NT 1/10 2020-01-23 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 6:8 (S) ⇓
11 5NT 1/11 2020-01-24 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇓
12 5NT 2/12 2020-02-28 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇑
13 5NT 2/13 2020-03-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - UKS „Tornado” Waksmund  
14 5NT 2/14 2020-03-27 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
15 5NT 2/15 2020-04-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
16 5NT 2/16 2020-05-08 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KF
3
LM
4
MM
5
MA
6
PN
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 1,0 3,5 2,5 3,5 2,5 1,0 14
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice III   1,5 1,5 2,5 3,5 1,0 10
3 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec   0,0 1,0 1,0 1,0 0,0 3
4 (W) LKS „Victoria” Nidek   0,0 0,0 0,0 1,0   1
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III   1,5 3,5 3,5 2,5 2,0 13
6 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane   1,0 1,0 0,0 0,0   2
7 (D) ULKS „Lachowice” II   0,5 1,0 3,5 0,0   5
8 (W) UKS „Tornado” Waksmund   0,0 1,5 1,0 1,5 2,0 6
9 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
10 (D) KS „Unia” Naprawa   1,0   1,0 2,0 2,0 6
11 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0   0,0 0,0 0,0 0
12 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III   2,5 2,5 3,5 3,5   12
Razem 1,0 11,5 14,5 19,5 17,5 8,0 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GALICA Mateusz 2007 M 2019/2020 2707
2 KLAG Franciszek 2009 M 2019/2020 2115
3 LECH Maja 2009 K 2019/2020 2116
4 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2019/2020 2571
5 MROCZKA Alicja 2008 K 2019/2020 2112
6 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 2019/2020 2573