„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: TS „Podhalański” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Bandyk (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2019/2020 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2019/2020 295
3 KOMAR Janusz 1969 M 2019/2020 299
4 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2019/2020 2612
5 PALARZ Jan 1969 M 2019/2020 293
6 PALENIK Jerzy 1963 M 2019/2020 2634
7 PSHENOV Viktor 1986 M 2019/2020 2610
8 WINIARSKI Adam 1966 M 2019/2020 2618
9 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2019/2020 2632
10 WŁODEK Sławomir 1975 M 2019/2020 2609
11 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 2019/2020 1458
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-10-07 19:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 8:6 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-21 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2019-10-25 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
5 5NT 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
6 5NT 1/6 2019-11-22 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V  
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
8 5NT 1/8 2019-12-06 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
9 5NT 1/9 2020-01-03 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III  
10 5NT 1/10 2020-01-10 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
11 5NT 1/11 2020-01-17 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BG
3
LT
4
PJ
5
PJ
6
PV
7
WA
8
WM
9
WS
1 (D) KS „Unia” Naprawa 1,0 1,0 2,0 0,0 2,0 1,0 0,0   1,0 8
2 (W) UKS „Tornado” Waksmund 2,0 0,5 3,5     2,0 0,0   1,0 9
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,5 2,0 3,5         0,5 2,5 11
Razem 5,5 3,5 9,0 0,0 2,0 3,0 0,0 0,5 4,5 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2019/2020 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2019/2020 295
3 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2019/2020 2612
4 PALARZ Jan 1969 M 2019/2020 293
5 PALENIK Jerzy 1963 M 2019/2020 2634
6 PSHENOV Viktor 1986 M 2019/2020 2610
7 WINIARSKI Adam 1966 M 2019/2020 2618
8 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2019/2020 2632
9 WŁODEK Sławomir 1975 M 2019/2020 2609