LKS „Victoria” Nidek (M)
Klub: LKS „Victoria” Nidek
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Szemik (tel. 502 739 519)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMCZYK Tomasz 1989 M 2019/2020 2659
2 BIZOŃ Stefan 1968 M 2019/2020 938
3 DUDKA Piotr 1987 M 2019/2020 2836
4 GIBAS Piotr 1969 M 2019/2020 2661
5 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 2019/2020 2810
6 NOWAK Łukasz 1989 M 2019/2020 2432
7 SKRZYPIEC Dawid 1988 M 2019/2020 1316
8 SZEMIK Krzysztof 1976 M 2019/2020 1258
9 TOMICZEK Teresa 1974 K 2019/2020 2660
10 WĘGLARZ Patryk 1988 M 2019/2020 1804
11 ZOŃ Bartosz 1976 M 2019/2020 2662
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-27 18:00 LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-04 17:00 KS „Unia” Naprawa - LKS „Victoria” Nidek 2:12 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Victoria” Nidek 4:10 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
5 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek  
6 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice III  
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek  
8 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice III  
9 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 LKS „Victoria” Nidek - ULKS „Lachowice” II  
10 5NT 1/10 2020-01-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek  
11 5NT 1/11 2020-01-17 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GP
3
HZ
4
5
SD
6
SK
7
ZB
1 (D) UKS „Tornado” Waksmund   0,0 2,5 3,5 2,5 3,5 0,0 12
2 (W) KS „Unia” Naprawa     2,5 3,5 3,5 2,5   12
3 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 3,5   1,5 2,5   2,5   10
Razem 3,5 0,0 6,5 9,5 6,0 8,5 0,0 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIZOŃ Stefan 1968 M 2019/2020 938
2 GIBAS Piotr 1969 M 2019/2020 2661
3 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 2019/2020 2810
4 NOWAK Łukasz 1989 M 2019/2020 2432
5 SKRZYPIEC Dawid 1988 M 2019/2020 1316
6 SZEMIK Krzysztof 1976 M 2019/2020 1258
7 ZOŃ Bartosz 1976 M 2019/2020 2662