KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CYRWUS Anna 2005 K 2019/2020 1401
2 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
3 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 M 2018/2019 1023
4 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
5 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
6 KLAG Wiktor 2007 M 2019/2020 1403
7 KOLASA Szymon 2003 M 2019/2020 979
8 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
9 KOWALCZYK Michał 2007 M 2019/2020 1510
10 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 2019/2020 165
11 KOWALKOWSKI Maciej 2004 M 2019/2020 1230
12 KWIATKOWSKI Kacper 2004 M 2018/2019 1467
13 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
14 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2019/2020 985
15 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2131
16 MRUGAŁA Jan 2010 M 2019/2020 2138
17 RÓŻAŃSKI Damian 2003 M 2019/2020 1801
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-30 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-04 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III  
3 5NT 1/3 2019-10-18 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III  
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III  
5 5NT 1/5 2019-11-05 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Unia” Naprawa  
7 5NT 1/7 2019-11-30 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ III  
8 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
9 5NT 1/9 2020-01-03 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III  
10 5NT 1/10 2020-01-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek  
11 5NT 1/11 2020-01-17 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
JK
3
KN
4
LP
5
MJ
1 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3,5 2,5 1,5   3,5 11
5 (W) UKS „Tornado” Waksmund 2,5 2,0 2,0 0,0 2,5 9
Razem 6,0 4,5 3,5 0,0 6,0 20
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
2 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
3 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
4 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
5 MRUGAŁA Jan 2010 M 2019/2020 2138