KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-30 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
2 5NT 1/5 2019-11-05 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇑
3 5NT 1/4 2019-11-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7 (S) ⇔
4 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Unia” Naprawa 9:5 (S) ⇑
5 5NT 1/3 2019-12-03 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇑
6 5NT 1/7 2019-12-21 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S) ⇑
7 5NT 1/9 2020-01-03 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) ⇔
8 5NT 1/10 2020-01-08 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek 8:6 (S) ⇑
9 5NT 1/8 2020-01-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇑
10 5NT 1/11 2020-01-17 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 9:5 (S) ⇓
11 5NT 1/2 2020-01-30 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 (S) ⇑
12 5NT 2/12 2020-02-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2 (S) ⇑
13 5NT 2/13 2020-03-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
14 5NT 2/14 2020-03-27 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II  
15 5NT 2/15 2020-04-17 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III  
16 5NT 2/16 2020-05-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
JK
3
KN
4
LP
5
MJ
1 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3,5 2,5 1,5   3,5 11
2 (W) UKS „Tornado” Waksmund 2,5 2,0 2,0 0,0 2,5 9
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 1,0 2,0   1,0 3,0 7
4 (D) KS „Unia” Naprawa 3,5 3,0 0,0   2,5 9
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5 3,5   3,5 3,5 14
6 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,5 2,5   2,0 2,0 8
7 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,5 2,5   0,0 3,0 7
8 (D) LKS „Victoria” Nidek 3,5 0,5 0,5   3,5 8
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 3,5 3,5 3,5   3,5 14
10 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 0,0 2,0   2,0 5
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III 3,5 3,5 3,0   3,0 13
12 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 3,0 2,5 3,5   3,0 12
Razem 31,5 28,0 16,0 6,5 35,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
2 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
3 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
4 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
5 MRUGAŁA Jan 2010 M 2019/2020 2138